Рукави пожежні в комплекті

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

125 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 11 лип. 2016 11:34

до 14 лип. 2016 12:00

Прийом пропозицій

з 14 лип. 2016 12:00

до 18 лип. 2016 13:00

Аукціон
Дати вказані в лотах
Кваліфікація

з 19 лип. 2016 11:46

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
14 лип. 2016 12:00 – 18 лип. 2016 13:00
Період уточнень:
11 лип. 2016 11:34 – 14 лип. 2016 12:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Украина, 73000, Херсонская область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Віталій Фесенко
Володіння мовою:
Телефон:
+380552481415
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Рукави пожежні в комплекті

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

125 000,00 грн з ПДВ

Статус:

скасована

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 19 лип. 2016 11:46
Електронний підпис 11 лип. 2016 11:34
Документи закупівлі 11 лип. 2016 11:34

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
125 000,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ГП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 44480000-8 Протипожежне обладнання різне
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 44480000-8 Протипожежне обладнання різне
Ім'я:
Олена Баланчук
E-mail: [email protected] Телефон: +380674736817 ЄДРПОУ:
31448144
13
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

245 286,02 грн без ПДВ

Дивитись