Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44482000-2»
-
ID: UA-2026-08-26-004273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротипожежне обладнання різне
Очікувана вартість1 260,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-003665-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротипожежне обладнання різне
Очікувана вартість2 190,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-000332-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 44480000-8 Протипожежне обладнання різне
Оголошено25 серп. 08:43
Прийом пропозицій25 серп. 08:43 – 2 вер. 10:00Очікувана вартість245 286,02 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-004907-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44480000-8 Протипожежне обладнання різне (Рукав пожежний)
Оголошено21 серп. 11:49
Прийом пропозицій21 серп. 11:49 – 2 вер. 11:00Очікувана вартість554 068,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-006676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукав пожежний напірний Д-51мм Клас 3 з 2ГРН-50 AQUASILA
Очікувана вартість34 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-004879-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротипожежне обладнання різне
Очікувана вартість440,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГідранти пожежні підземні
Оголошено19 серп. 16:58
Прийом пропозицій19 серп. 16:58 – 27 серп. 12:00Очікувана вартість315 414,55 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-004096-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГідранти пожежні підземні
Оголошено19 серп. 11:31
Прийом пропозицій19 серп. 11:31 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість362 980,05 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-11-010016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГідрант пожежний підземний (стальний корпус ) Н-1,5м
Очікувана вартість14 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-007849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання протипожежне
Оголошено11 серп. 14:28
Прийом пропозицій11 серп. 14:28 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість128 720,65 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-10-006443-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШланг пожежний 8 атм
Очікувана вартість1 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-011078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПожежні гідранти
Очікувана вартість99 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-008474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 44480000-8 Протипожежне обладнання різне
Оголошено5 серп. 14:51
Прийом пропозицій5 серп. 14:51 – 13 серп. 10:00Очікувана вартість245 286,02 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-000126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системирукав пожежний
Очікувана вартість858,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-002181-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРукава пожежні діаметром 51 мм з ГР-50, тип Т, Ліцензія ДСНС України № 595586, клас 3
Оголошено31 лип. 10:54
Прийом пропозицій31 лип. 10:54 – 8 серп. 08:00Очікувана вартість590 640,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-002742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКолонка пожежна КП
Очікувана вартість18 215,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-002013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГідранти пожежні
Оголошено27 лип. 10:34
Прийом пропозицій27 лип. 10:34 – 4 серп. 10:00Очікувана вартість102 732,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-004765-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГІдрант сталевий Ду125 Н=1мм Гідрант сталевий Ду125 Н=1,25мм
Очікувана вартість49 860,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-000483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби пожежогасіння
Ім'я:Тетяна Дерев'яненко ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380936923675 ЄДРПОУ:35880938Очікувана вартість49 260,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-005059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГідрант пожежний наземний
Ім'я:Назаренко Юлія ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380975200267 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено20 лип. 13:13
Прийом пропозицій20 лип. 13:13 – 28 лип. 12:00Очікувана вартість680 407,75 грн
без ПДВЗавершена