відкриті торги UA-2016-05-19-000120-a, № документу на smarttender.biz №166525ЛОТ №2 (Розробка паспортів на кожну пилогазоочисну установку та перевірки на відповідність фактичних параметрів роботи газоочисних установок проектним показникам у відокремлених
підрозділах)
Договір за процедурою відкритих торгів укладений на закупівлю № закупівлі UA-2016-05-19-000120-a, № документу на smarttender.biz №166525 "71.20.1 (73111) Послуги щодо технічного випробовування й аналізування/ Послуги дослідних лабораторій:Лот № 2
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Лот №2 Розробка паспортів на кожну пилогазоочисну установку та перевірки на відповідність фактичних параметрів роботи газоочисних установок проектним показникам у відокремлених підрозділах
Код ДК 021:2015:
73111000-3 Послуги дослідних лабораторій
Код ДК 016:2010:
71.20.1 Послуги щодо технічного випробовування й аналізування
|
Кількість: 1 усл. |
Період доставки:
6 лип. 2016 – 5 лип. 2017
|
Місце доставки: Україна, 7900, Львівська обл., Львів, Підрозділи філії "Львівська залізниця" |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 8 лип. 2016 13:33 | |
| Не вказано | 8 лип. 2016 13:32 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 8 лип. 2016 13:45 | |
| Електронний підпис | 8 лип. 2016 13:46 | |
| Не вказано | 8 лип. 2016 13:46 | |
| Не вказано | 8 лип. 2016 13:46 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 8 лип. 2016 13:48 | |
| Електронний підпис | 8 лип. 2016 13:49 |
Пропозиція
50 700,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Регіональна філія «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця»Вас може зацікавити
29 592,00 грн без ПДВ
Дивитись