Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «73111000-3»

  • ID: UA-2026-09-02-012837-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з фітопатологічного дослідження рослин

    Ім'я:
    Черній Олена Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380500140201 ЄДРПОУ:
    45397074
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 16:58

    Прийом пропозицій
    2 вер. 16:58 – 18 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    29 592,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 3 г. 8 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-002577-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дослідницькі послуги (лабораторні послуги: п. 20 Ідентифікація мікроорганізмв роду Corynebacterium; п. 26 Визначення чутливості культур мікрооргінізмів до антибактеріальних препаратів диск-дифузійним методом (за методикою EUCAST))

    Ім'я:
    Ольга Голубович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971122069 ЄДРПОУ:
    01991607
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    504,96 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-007378-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лабораторні дослідження (випробування) об'єктів санітарних заходів та інших речовин або продуктів, патологічного (біологічного) матеріалу, факторів середовища життєдіяльності людини, визначення контролю якості дезінфекції та інших досліджень на відповідність вимогам чинного законодавства України та … інших нормативно-правових документів

    Ім'я:
    Людмила Салій
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975253070 Веб сайт:
    https://sites.google.com/view/spaskuinvk
    ЄДРПОУ:
    20564259
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 486,37 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-002268-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Інформаційні послуги щодо організації проведення інструментальних та лабораторних досліджень для атестації робочих місць (ДК 021:2015: 73110000-6 Дослідницькі послуги)

    Ім'я:
    Марина Корольова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542701349 Веб сайт:
    http://cmkl.sumy.ua/
    ЄДРПОУ:
    05519480
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 806,83 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-006652-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з проведення лабораторних досліджень умов праці з визначенням шкідливих та небезпечних факторів виробничого середовища і трудового процесу на 36 робочих місцях працівників ПУМА ДП «Укрхімтрансаміак» відповідно до гігієнічної класифікації праці

    Ім'я:
    Марія Годована
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444998368 Веб сайт:
    https://uhta.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    31517060
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 13:21

    Прийом пропозицій
    25 серп. 13:21 – 2 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    42 626,88 грн

    без ПДВ
    Аукціон

  • ID: UA-2026-08-24-005126-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 - 73110000-6 Дослідницькі послуги

    Ім'я:
    Тетяна Сокур
    E-mail: [email protected] Телефон: +380433250825 ЄДРПОУ:
    03188168
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    368,59 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-002643-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015:73110000-6 - Дослідницькі послуги (виробничий контроль безпечності та якості питної води розподільчої мережі відповідно до вимог ДСанПіНу 2.2.4-171-10 "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною": Лабораторні дослідження води на мікробіологічні показники; … Лабораторні дослідження води на органолептичні та фізико-хімічні показники)

    Ім'я:
    Лілія Корнієнко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380954155704 Веб сайт:
    https://chutivska-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    44116294
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    22 953,42 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-001114-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Проектно-пошукові роботи по агрохімічному обстеженню земель

    Ім'я:
    Жайворонок Ігор Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 0661174387 ЄДРПОУ:
    04383682
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 904,80 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-000631-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Проектно-пошукові роботи по агрохімічному обстеженню земель

    Ім'я:
    Жайворонок Ігор Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 0661174387 ЄДРПОУ:
    04383682
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 904,80 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-010176-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лабораторні дослідження

    Ім'я:
    Поліщук Олександр Валерійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380967678048 ЄДРПОУ:
    22567629
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 413,42 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-009923-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лабораторні дослідження

    Ім'я:
    Поліщук Олександр Валерійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380967678048 ЄДРПОУ:
    22567629
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 173,83 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-004796-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з визначення вмісту оксиду вуглецю електромеханічним методом

    Ім'я:
    Грустілін Олександр Олегович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380977361126 ЄДРПОУ:
    26235309
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    355,18 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-009722-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Розроблення тимчасової індивідуальної базової лінійної норми витрати палива

    Ім'я:
    Олександр Іваніченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442262389 ЄДРПОУ:
    00037478
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 15:36

    Прийом пропозицій
    20 серп. 09:00 – 25 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    21 681,20 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-14-007751-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Проведення електротехнічних та трасологічних досліджень (експертиз) приладів обліку електричної енергії, пломб, індикаторів, комутаційних апаратів, трансформаторів струму та інше

    Ім'я:
    Ірина Мондровська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380332780506 Веб сайт:
    http://energy.volyn.ua/
    ЄДРПОУ:
    00131512
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 14:29

    Прийом пропозицій
    14 серп. 14:29 – 22 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 840 000,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-13-002603-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021-2015 (CPV) 73110000-6 - Дослідницькі послуги (Лабораторні дослідження шкідливих факторів виробничого середовища для атестації робочих місць за умовами праці та оформлення матеріалів атестації робочих місць на основі проведених досліджень)

    Ім'я:
    Ващук Світлана Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380342527865 ЄДРПОУ:
    01993256
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    36 093,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-011037-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з проведення санітарно-гігієнічних досліджень умов праці

    Ім'я:
    ВАСИЛЬКІВ ПЕТРО ІГОРОВИЧ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380324552190 Факс:
    +380324552190
    ЄДРПОУ:
    04370998
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-006961-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з проведення лабораторних досліджень на відповідність нормам санітарного регламенту та ДСанПІН 2.2.4-171-10 (ДК 021:2015: 73111000-3 Послуги дослідних лабораторій)

    Ім'я:
    Тетяна Ходосова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380988131742 ЄДРПОУ:
    36574474
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 561,42 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-30-007116-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги по проведенню програми перевірки професійного рівня шляхом міжлабораторних порівнянь результатів (програма МПР) ДК 021:2015: 73111000-3 Послуги дослідних лабораторій

    Ім'я:
    Дмитро Остапчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380800350436 Веб сайт:
    https://likar.center/
    ЄДРПОУ:
    41931754
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 496,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-30-002624-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Замірювання опору ізоляції

    Ім'я:
    Гродзь Наталія Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380474761249 ЄДРПОУ:
    38646750
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 596,46 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-29-004275-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з проведення незалежного експертного дослідження (випробування) паливних брикетів

    Ім'я:
    Олексенко Вікторія Ростиславівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380733061136 Веб сайт:
    http://ukrposhta.ua
    ЄДРПОУ:
    21560045
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 лип. 11:53

    Прийом пропозицій
    29 лип. 11:53 – 6 серп. 23:00
    Очікувана вартість

    129 354,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 90 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro