Набір гінекологічний з інструментами

1. Вироби повинні бути простерилізовані газовим методом (оксидом етилену), що має бути підтверджено документами від виробника (паспорт якості). 2. Наявність індикаторів стерилізації на кожній упаковці. 3. Оригінал гарантійного листа виробника (представництва, філії виробника – якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України) або представника, дилера, дистриб’ютора уповноваженого на це виробником, яким підтверджується можливість поставки товару, який є предметом закупівлі цих торгів та пропонується учасником, у кількості, зі строками придатності та в терміни, визначені документацією конкурсних торгів та пропозицією учасника торгів. Гарантійний лист повинен включати номер оголошення про проведення відкритих торгів оприлюдненого на веб-порталі Уповноваженого органу, а також назву предмету закупівлі та назву замовника згідно оголошення. Типові комплектації наборів: Назва набору Кількість складових Набір гінекологічний оглядовий №2 рукавички оглядові (розмір М) 2 бахіли медичні низькі 2 пелюшка гігієнічна 60см х 50см 1 дзеркало вагінальне 1 щіточка гінекологічна цервікальна «Cito» 1 аплікатор ватний 1 ложка Фолькмана 1 скло предметне 7,5см х 2,5см 2 Виріб запаковують в споживчу тару, виготовлену з плівки поліетиленової ГОСТ 10354-82 та піддають радіаційній стерилізації або в споживче пакування з газопроникного паперу та піддають газовій стерилізації (оксидом етилену). Виріб стерильний. Якість виробу відповідає вимогам ТУ У 19117325.002-99 Наборів - 300 шт. Поставка липень-грудень 2016 року.

Очікувана вартість

8 400,00 грн

з ПДВ
Пропозиції розглянуто
Перегляд
Період уточнень

з 7 лип. 2016 16:50

до 8 лип. 2016 17:00

Прийом пропозицій

з 8 лип. 2016 17:00

до 11 лип. 2016 17:00

Аукціон

з 12 лип. 2016 11:09

до 12 лип. 2016 11:30

Кваліфікація

з 12 лип. 2016 11:30

до 15 лип. 2016 16:07

Пропозиції розглянуто

з 15 лип. 2016 16:07

Подання пропозицій:
8 лип. 2016 17:00 – 11 лип. 2016 17:00
Період уточнень:
7 лип. 2016 16:50 – 8 лип. 2016 17:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01993859
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 01011, Київська область, Київ, вул.Арсенальна,5
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Крикун Павло Петрович
Володіння мовою:
Телефон:
380442865384
E-mail:
Факс:
286-52-09

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Набір гінекологічний з інструментами

Перейти до лоту

Очікувана вартість

8 400,00 грн з ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 12 лип. 2016 11:30
7 лип. 2016 16:52

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
8 400,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Київський міський пологовий будинок № 1

Вас може зацікавити

Ім'я:
Мельничук Євгенія
E-mail: [email protected] Телефон: 0675042899 ЄДРПОУ:
01111032

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

15 406,54 грн без ПДВ

Дивитись
Захоплюючі щипці, металеві, 2-х зубчасті, розмір 6, довжина 60 (Код НК 024:2023 - 62468 — Щипці хірургічні для м'яких тканин у формі ножиць багаторазового використання; Код НК 031:2024: L031304 - ХАПАЛЬНІ ЩИПЦІ, БАГАТОРАЗОВІ)
Захоплюючі щипці, металеві, 2-х зубчасті, розмір 6, довжина 60 (Код НК 024:2023 - 62468 — Щипці хірургічні для м'яких тканин у формі ножиць багаторазового використання; Код НК 031:2024: L031304 - ХАПАЛЬНІ ЩИПЦІ, БАГАТОРАЗОВІ)
Ім'я:
Станович Маряна Андріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380324753061 ЄДРПОУ:
01984228

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

9 532,71 грн без ПДВ

Дивитись