Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33169000-2»
-
ID: UA-2026-09-01-008942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКліпси для лапароскопії
Оголошено1 вер. 15:47
Прийом пропозицій1 вер. 15:47 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-005911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїНожиці лапароскопічні
Оголошено1 вер. 13:56
Прийом пропозицій1 вер. 13:56 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-002819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїХірургічні інструменти
Оголошено1 вер. 11:19
Прийом пропозицій1 вер. 11:19 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-011999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК 021:2015 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Оголошено31 серп. 17:54
Прийом пропозицій31 серп. 17:54 – 3 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-011867-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїМедичні вироби для хірургії, анестезіології та інтенсивної терапії
Оголошено31 серп. 17:44
Прийом пропозицій31 серп. 17:44 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-010931-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЛоток хірургічний: прямокутний, без кришки, з нержавіючої сталі, об’єм 1980 мл, розміри 300–320×220–240×30–50 мм
Оголошено31 серп. 16:50
Прийом пропозицій31 серп. 16:50 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиції33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Стерильний репозиційний гемостатичний кліпуючий пристрій; Щипці хірургічні)
Оголошено31 серп. 15:04
Прийом пропозицій31 серп. 15:04 – 3 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-009831-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗахоплюючі щипці, металеві, 2-х зубчасті, розмір 6, довжина 60 (Код НК 024:2023 - 62468 — Щипці хірургічні для м'яких тканин у формі ножиць багаторазового використання; Код НК 031:2024: L031304 - ХАПАЛЬНІ ЩИПЦІ, БАГАТОРАЗОВІ)
Оголошено28 серп. 15:54
Прийом пропозицій28 серп. 15:54 – 5 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-28-008517-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод за ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків Код НК 024:2023: 62600 Променепровід хірургічної лазерної системи загального призначення/різноманітних сфер застосування одноразового використання; Код НК 031:2024: Z12011085 Інструменти для лазерної хірургії – витратні
матеріали Інструмент світловодний для лазерної хірургії Оголошено28 серп. 15:17
Прийом пропозицій28 серп. 15:17 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-006982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїХірургічні інструменти
Ім'я:Світлана ЗахарченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380542700791, +380506259716 Веб сайт: ЄДРПОУ:05480996Оголошено28 серп. 14:13
Прийом пропозицій28 серп. 14:13 – 2 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-25-006759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБагаторазовий біопсійний інструмент Bard Magnum, Ретрактор-ранорозширювач Сігала з кріпленням до столу, НК 024:2023 22724 «Багаторазовий біопсійний пістолет з бічним вирізом» НК 024:2023 45182 «Хірургічний ретрактор самоутримувальний багаторазового застосування». НК 031:2024 A0102010102 РІЖУЧІ
БІОПСІЙНІ ПІСТОЛЕТИ НК 031:2024 L08060201 - РЕТРАКТОРИ ДЛЯ РЕБЕР І ГРУДИНИ, БАГАТОРАЗОВІ. (Код номенклатурної позиції за ДК 021:2015 33169000-2 «Хірургічні інструменти») Оголошено25 серп. 13:25
Прийом пропозицій25 серп. 13:25 – 2 вер. 23:00 -
ID: UA-2026-08-12-003094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33160000-9 Устаткування для операційних блоків - Система шейвера (Код НК 024:2023 - 36224 - Система шейверна артроскопічна з живленням від мережі, Код НК 031:2024 - Z1202110201 Моторизовані системи для артроскопічної хірургії), Лезо шейвера (Код НК 024:2023 - 41499 - Лезо артроскопічної шейверної
системи,одноразового використання, Код НК 031:2024 - Z1202110280 Моторозовані інструменти для артроскопічної хірургії -апаратні аксесуари), Радіочастотний плазмовий хірургічний електрод (зонд) (Код НК 024:2023 - 63309 - Електролітичний плазмовий ендоскопічний електрохірургічний електрод, Код НК 031:2024 - К02050101Електроди для комбінованої радіочастотної/ультразвукової хірургії, одноразові) Оголошено12 серп. 11:14
Прийом пропозицій12 серп. 11:14 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-007931-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХірургічні інструменти
Очікувана вартість3 106,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЛезо для скальпеля, стерильне, розмір №11, Лезо для скальпеля, стерильне, розмір №24, Кліпси для лапароскопії: сумісні з приладом: LAPOMED, матеріал: титан, розмір кліпси: великі, довжина відкритої частини: 8,3 мм, довжина закритої частини: 11,9 мм, без борозенки, 6 шт. у картриджі,
МРТ/КТ-сумісність Оголошено27 серп. 15:38
Прийом пропозицій27 серп. 15:38 – 1 вер. 08:00Очікувана вартість3 154,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-27-003092-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЛоток хірургічний
Оголошено27 серп. 11:01
Прийом пропозицій27 серп. 11:01 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість429,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-26-008752-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїНожиці медичні (НК 024:2023-33596 — Ендоскопічний електрохірургічний наконечник/електрод (монополярний/біполярний для лапароскопії);НК 031:2024-L18 — ЕЛЕКТРОХІРУРГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ, БАГАТОРАЗОВІ); Голкотримач хірургічний НК 024:2023-37839 — Голкотримач хірургічний багаторазового використання; НК
031:2024-L1204 — ХІРУРГІЧНІ ЩИПЦІ ДЛЯ ЛАПАРОСКОПІЇ І ТОРАКОСКОПІЇ, БАГАТОРАЗОВІ / ХІРУРГІЧНІ ГОЛКОТРИМАЧІ ДЛЯ ЛАПАРОСКОПІЇ І ТОРАКОСКОПІЇ); Затискач хірургічний (НК 024:2023-62468 — Щипці хірургічні для м'яких тканин, у формі ножиць, багаторазового використання; НК 031:2024 - L031302 МЕДИЧНІ ПІНЦЕТИ, БАГАТОРАЗОВІ); Кліпсонакладач (кліпаплікатор) (НК 024:2023-58040 — Аплікатор кліпс лапароскопічний; НК 031:2024-H020303 — Кліпсонакладач); Дисектор хірургічний (НК 024:2023-33596 — Ендоскопічний електрохірургічний наконечник / електрод, монополярний, багаторазовий; НК 031:2024-L1201 — Хірургічні дисектори для лапароскопії і торакоскопії, багаторазові); Троакар (НК 024:2023-61424 — Троакар лапароскопічний багаторазового використання; НК 031:2024-L0312 — Хірургічний троакар, багаторазовий) Оголошено26 серп. 14:45
Прийом пропозицій26 серп. 14:45 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість131 775,70 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-26-007806-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїХірургічні інструменти для відділення дитячої отоларингології – ДК 021:2015 – 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (Хірургічні інструменти – ДК 021:2015 – 33169000-2 - Хірургічні інструменти)
Оголошено26 серп. 14:15
Прийом пропозицій26 серп. 14:15 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 197 900,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-26-000532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКліпси для лапароскопії
Оголошено26 серп. 08:58
Прийом пропозицій26 серп. 08:58 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість59 813,08 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-25-013142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК 021:2015 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Ножиці медичні, витратні матеріали до лапароскопічних інструментів)
Оголошено25 серп. 17:40
Прийом пропозицій25 серп. 17:40 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість10 129,45 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-25-012496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЛоток хірургічний: ниркоподібний, з нержавіючої сталі, без кришки, об’єм 1000 мл, розміри 250–270×130–150×30–50 мм (НК 024: 2023: 42893 Лоток загального призначення багаторазового використання) (33169300-5) (ДК 021: 2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків)
Оголошено25 серп. 16:53
Прийом пропозицій25 серп. 16:53 – 28 серп. 08:00Очікувана вартість1 287,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто