Змінно-запасні частини до конвеєрів

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення відкритих торгів

Очікувана вартість

1 400 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 6 лип. 2016 14:03

до 22 лип. 2016 15:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
6 лип. 2016 14:03 – 22 лип. 2016 15:00
Період уточнень:
6 лип. 2016 14:03 – 12 лип. 2016 15:00
Відповіді на питання до:
22 лип. 2016 15:00
Оскарження умов тендера:
6 лип. 2016 14:03 – 18 лип. 2016 15:00
Дата останніх змін умов тендера:
6 лип. 2016 14:03

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Украина, 73000, Херсонская область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Віталій Фесенко
Володіння мовою:
Телефон:
+380552481415
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Змінно-запасні частини до конвеєрів

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення відкритих торгів

Перейти до лоту

Очікувана вартість

1 400 000,00 грн з ПДВ

Статус:

закупівля не відбулась

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 6 лип. 2016 14:03
Не вказано 6 лип. 2016 14:03
Електронний підпис 6 лип. 2016 14:03

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 400 000,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ГП "Херсонський морський торговельний порт"