Електророзподільна та контрольна апаратура
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 29 черв. 2016 14:25
до 1 лип. 2016 15:00
з 1 лип. 2016 15:00
до 5 лип. 2016 09:00
до 5 лип. 2016 09:04
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Електророзподільна та контрольна апаратура Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону. Перейти до лоту |
Очікувана вартість 42 660,00 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 29 черв. 2016 14:25 | |
| Документи закупівлі | 29 черв. 2016 14:25 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ГП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
85 079,45 грн без ПДВ
Дивитись71 023,35 грн без ПДВ
Дивитись60 044,76 грн з ПДВ
Дивитись