Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31200000-8»
-
ID: UA-2026-09-02-013341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи електричних схем - (ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем)
Оголошено2 вер. 17:42
Прийом пропозицій2 вер. 17:42 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-013313-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораMOES-C3-EQUIP-01 Закупівля систем резервного живлення для МОН
Оголошено2 вер. 17:39
Прийом пропозицій14 вер. 15:00 – 21 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-09-02-012925-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 31220000-4 – Елементи електричних схем (Коробка розподільна накладна 100х100мм, клемна колодка подільна 2,5 мм – 31220000-4)
Оголошено2 вер. 17:04
Прийом пропозицій2 вер. 17:04 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-012366-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛОТ 1 - контактор Schneider Electric LC1G185 або еквівалент; ввідний автоматичний вимикач CHINT NXMS-160F/3000 або еквівалент ЛОТ 2 - рубильник перекидний трьохполюсний, переднього підключення, 1000А або еквівалент; рубильник/вимикач навантаження, корпусний типу РЕ 19-41-31140 або еквівалент ЛОТ 3
- Обмежувач перенапруги ОПН-П-10/12/10/550 УХЛ2 або еквівалент Оголошено2 вер. 16:37
Прийом пропозицій2 вер. 16:37 – 18 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-011396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозетки, клеми швидкого монтажу
Оголошено2 вер. 16:37
Прийом пропозицій2 вер. 16:37 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-011186-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБокси монтажні - код ДК 021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Оголошено2 вер. 15:59
Прийом пропозицій2 вер. 15:59 – 18 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-010601-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораЕлектрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Оголошено2 вер. 15:41
Прийом пропозицій6 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-008611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМонтажна панель для дизель-поїзду ДР1А
Оголошено2 вер. 14:41
Прийом пропозицій8 вер. 15:00 – 11 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-008361-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПодовжувачі електричні в асортименті
Оголошено2 вер. 14:33
Прийом пропозицій2 вер. 14:33 – 18 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-02-006009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи електричних схем
Оголошено2 вер. 12:53
Прийом пропозицій2 вер. 12:53 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-005112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем (Розетки (31224100-3 Вилки та розетки), вилки (31224100-3 Вилки та розетки), подовжувачі (31224810-3 Подовжувальні кабелі), розгалужувач (31220000-4 Елементи електричних схем))
Оголошено2 вер. 12:05
Прийом пропозицій2 вер. 12:05 – 18 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-010010-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Оголошено1 вер. 16:31
Прийом пропозицій1 вер. 16:31 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-006886-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРеле\пускач
Оголошено1 вер. 14:37
Прийом пропозицій7 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-006075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектрична апаратура згідно ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Оголошено1 вер. 14:04
Прийом пропозицій1 вер. 14:04 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-001080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи електричних схем (ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем)
Оголошено1 вер. 09:54
Прийом пропозицій1 вер. 09:54 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-000703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричне обладнання (ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)
Оголошено1 вер. 09:27
Прийом пропозицій1 вер. 09:27 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-012943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектротехнічне обладнання: запобіжники високовольтні серії ПТ, запобіжники плавкі ПН-2, тримачі запобіжників, автоматичний вимикач, рубильники ножові, корпус металевий щитовий
Оголошено31 серп. 20:00
Прийом пропозицій31 серп. 20:00 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-012842-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВилки та розетки (Лот 1 – Вилки переносні (НР ТЕЦ); Лот 2 – Розетки та вилки переносні (НЯ ТЕЦ))
Оголошено31 серп. 19:45
Прийом пропозицій31 серп. 19:45 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-012757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектротехнічне обладнання: запобіжники високовольтні серії ПТ, запобіжники плавкі ПН-2, тримачі запобіжників, автоматичний вимикач, рубильники ножові, корпус металевий щитовий
Оголошено31 серп. 19:32
Прийом пропозицій31 серп. 19:32 – 9 вер. 10:00Очікувана вартість139 073,61 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів6 дн. 8 г. 37 хв.
-
ID: UA-2026-08-31-012753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоматичні вимикачі ДК021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Оголошено31 серп. 19:30
Прийом пропозицій31 серп. 19:30 – 18 вер. 12:00