“Вугілля кам’яне ” - за кодом ДК 016:2010-05.10.1 за кодом CPV за ДК 021:2015 – 09111 - (вугілля) / вугілля газове Г(0-100)

Вугілля газове Г(0-100), згідно Додатку 4 тендерної документації

Очікувана вартість

7 493 850,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 17 черв. 2016 17:06

до 18 лип. 2016 09:00

Аукціон

з 18 лип. 2016 13:30

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
17 черв. 2016 17:06 – 18 лип. 2016 09:00
Початок аукціону:
18 лип. 2016 13:30
Період уточнень:
17 черв. 2016 17:06 – 8 лип. 2016 09:00
Відповіді на питання до:
18 лип. 2016 09:00
Оскарження умов тендера:
17 черв. 2016 17:06 – 14 лип. 2016 09:00
Дата останніх змін умов тендера:
17 черв. 2016 17:03

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 1 лип. 2016 16:39

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40150216
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 84400, Донецька обл., Красний Лиман, м. Красний Лиман, вул. Кірова, буд. 22
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Дячкіна Т.
Володіння мовою:
Телефон:
+38 062 616 26 33
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

“Вугілля кам’яне ” - за кодом ДК 016:2010-05.10.1 за кодом CPV за ДК 021:2015 – 09111 - (вугілля) / вугілля газове Г

Код ДК 021:2015: 09111100-1 Вугілля
Код ДК 016:2010: 05.10.1 Вугілля кам’яне

Кількість:

5 551 т

Період доставки:

31 лип. 2016 – 31 груд. 2016

Місце доставки:

Україна, 84400, Донецька обл., Красний Лиман, Кірова

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 17 черв. 2016 17:03
Не вказано 17 черв. 2016 17:03

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
7 493 850,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
37 469,25 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
224 815,50 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Регіональна філія "Донецька залізниця" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"

Вас може зацікавити

Тверде паливо (національний класифікатор України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 09110000-3 Тверде паливо)
Тверде паливо (національний класифікатор України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 09110000-3 Тверде паливо)
Ім'я:
Бурлак Лариса Георгіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380988840374 ЄДРПОУ:
33249675

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 973 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам’яне)
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам’яне)
Ім'я:
Панковська Тетяна Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380960008162 ЄДРПОУ:
44094941

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 829 375,00 грн без ПДВ

Дивитись