Підшипники
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 17 черв. 2016 09:27
до 23 черв. 2016 12:00
з 23 черв. 2016 12:00
до 1 лип. 2016 09:00
до 1 лип. 2016 09:01
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Підшипники Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону. Перейти до лоту |
Очікувана вартість 170 000,00 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 17 черв. 2016 09:29 | |
| Документи закупівлі | 17 черв. 2016 09:27 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ГП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
165 793,75 грн без ПДВ
Дивитись118 619,65 грн без ПДВ
Дивитись309 684,45 грн без ПДВ
Дивитись