ІК-аналізатор Інфраскан

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

285 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 17 черв. 2016 09:23

до 23 черв. 2016 12:00

Прийом пропозицій

з 23 черв. 2016 12:00

до 30 черв. 2016 09:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 30 черв. 2016 09:03

до 4 лип. 2016 15:27

Пропозиції розглянуто

з 4 лип. 2016 15:27

до 2 серп. 2016 11:11

Подання пропозицій:
23 черв. 2016 12:00 – 30 черв. 2016 09:00
Період уточнень:
17 черв. 2016 09:23 – 23 черв. 2016 12:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Украина, 73000, Херсонская область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Віталій Фесенко
Володіння мовою:
Телефон:
+380552481415
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

ІК-аналізатор Інфраскан

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

285 000,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 17 черв. 2016 09:23
Електронний підпис 17 черв. 2016 09:23

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
285 000,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ГП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Дьомін Андрій
E-mail: [email protected] Телефон: 380953161782 ЄДРПОУ:
26637154

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

158 000,00 грн без ПДВ

Дивитись