Акумулятори
Технічні, якісні та кількісні вимоги до товару викладено в документації на проведення аукціону.
з 31 трав. 2016 14:38
до 3 черв. 2016 15:00
з 3 черв. 2016 15:00
до 8 черв. 2016 18:00
з 9 черв. 2016 15:58
до 9 черв. 2016 16:37
з 9 черв. 2016 16:37
до 17 черв. 2016 09:49
з 17 черв. 2016 09:49
до 7 лип. 2016 09:57
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Акумулятори Технічні, якісні та кількісні вимоги до товару викладено в документації на проведення аукціону. Перейти до лоту |
Очікувана вартість 160 000,00 грн з ПДВ |
Статус: завершена |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 31 трав. 2016 14:39 | |
| Не вказано | 9 черв. 2016 16:37 | |
| Документи закупівлі | 31 трав. 2016 14:38 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ГП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
93 600,00 грн без ПДВ
Дивитись247 500,00 грн без ПДВ
Дивитись240 393,60 грн без ПДВ
Дивитись