Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31431000-6»

  • ID: UA-2026-08-28-004557-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Свинцево-кислотні акумуляторні батареї

    Ім'я:
    Момот Сергій Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380672689436 Факс:
    +380676720102
    ЄДРПОУ:
    26598420
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 12:02

    Прийом пропозицій
    3 вер. 12:07 – 8 вер. 12:07
    Очікувана вартість

    24 000,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    1 дн. 3 г. 13 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-002924-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Акумуляторні батареї для інженерної техніки, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 31430000-9 Електричні акумулятори

    Ім'я:
    Ковальчук Володимир Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380996368225 ЄДРПОУ:
    08588642
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 11:00

    Прийом пропозицій
    28 серп. 11:00 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    93 600,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 15 г. 6 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-010807-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Акумулятори

    Ім'я:
    Ірина Копченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669250167 Веб сайт:
    http://dduvs.in.ua/
    ЄДРПОУ:
    08571446
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 17:06

    Прийом пропозицій
    27 серп. 17:06 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    441 968,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 15 г. 6 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-008095-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Акумуляторні батареї

    Ім'я:
    Ромаскевич Вікторія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445276511 ЄДРПОУ:
    14321469
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 14:41

    Прийом пропозицій
    27 серп. 14:41 – 7 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    247 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 23 г. 6 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-002746-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    31430000-9 Електричні батареї«Акумуляторні батареї (автомобільні)»(31431000-6))

    Ім'я:
    Іван Антощук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380342790196 Веб сайт:
    https://if.npu.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40108798
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 11:23

    Прийом пропозицій
    27 серп. 11:23 – 5 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    40 350,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 3 г. 6 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-013201-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26Т-738_31430000-9 ‒ Електричні акумулятори (Акумулятори електричні)

    Ім'я:
    Олексій АТАМАСЬ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674030319 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 17:37

    Прийом пропозицій
    26 серп. 17:37 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    769 258,34 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 15 г. 6 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-002172-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Акумуляторна батарея AGM

    Ім'я:
    Приходько Ірина Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442076757 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 10:21

    Прийом пропозицій
    26 серп. 10:21 – 3 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    240 393,60 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 1 г. 6 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-009921-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Акумуляторна батарея

    Ім'я:
    Соколов Володимир Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322392367 ЄДРПОУ:
    00131587
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 15:27

    Прийом пропозицій
    25 серп. 15:27 – 2 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    1 040 090,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-003408-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    31430000-9 Електричні батареї«Акумуляторні батареї (автомобільні)»(31431000-6))

    Ім'я:
    Іван Антощук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380342790196 Веб сайт:
    https://if.npu.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40108798
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 11:27

    Прийом пропозицій
    25 серп. 11:27 – 3 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    40 350,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    1 дн. 1 г. 6 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-24-010143-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Акумуляторні батареї до джерел безперебійного живлення для потреб Вищого антикорупційного суду

    Ім'я:
    Грищенко В.А.
    E-mail: [email protected] Телефон: 380443631785 ЄДРПОУ:
    42836259
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 18:53

    Прийом пропозицій
    24 серп. 18:53 – 4 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    62 302,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 1 г. 6 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-002084-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Акумуляторна батарея Platin Asia 36L(330)

    Ім'я:
    Едуард Полюхович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380962737370 Веб сайт:
    http://lviv.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    08588837
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    46 163,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-009356-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015:31430000-9 - Електричні акумулятори (Свинцево- кислотна акумуляторна батарея, 12v, 18Аh).

    Ім'я:
    Тетяна Костенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675670778 ЄДРПОУ:
    01985400
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-012034-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Акумуляторна батарея ЕRA 12V 60 Ah 540A вр Італія, або аналог

    Ім'я:
    Клованич Володимир Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380312691343 Факс:
    +380312617115
    ЄДРПОУ:
    20001562
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 590,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-008736-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Акумулятор автомобільний, Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори (31431000-6 Свинцево-кислотні акумуляторні батареї)

    Ім'я:
    Таїса Шаповал
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532569979 Веб сайт:
    http://polvet.gov.ua/en/main-page/
    ЄДРПОУ:
    40358617
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 950,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-003265-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Акумуляторна батарея MERLION 12V-7Аh

    Ім'я:
    Бєлосевич Олег Богданович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380935512222 ЄДРПОУ:
    02224643
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 116,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-009571-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Акумуляторна батарея 6СТ - 75Ah (ДК 021:2015 31430000-9 Електричні акумулятори (31431000-6 Свинцево-кислотні акумуляторні батареї))

    Ім'я:
    Баннікова Олена Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462678105 ЄДРПОУ:
    02006604
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 650,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-008480-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Акумулятор автомобільний

    Ім'я:
    Станіслав КРИВУЛЯ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979093923 ЄДРПОУ:
    08088626
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 073,71 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-004377-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Свинцево-кислотний акумулятор Full Еnergy

    Ім'я:
    Штикова Тетяна Дмитрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380485431448 ЄДРПОУ:
    44125214
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    794,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-007677-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Автомобільні акумулятори за кодом ДК 021:2015:31430000-9 – Електричні акумулятори

    Ім'я:
    Даниловський Вадим Леонідович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380503731867,380342759261 ЄДРПОУ:
    32360815
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    60 630,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-007574-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поставка товарів Свинцево-кислотні акумуляторні батареї

    Ім'я:
    Гліб Сизранцев
    E-mail: [email protected] Телефон: +380974442047 Веб сайт:
    https://www.kharkivjust.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    45752470
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 167 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro