Засоби гігієни та санітарії

Технічні, якісні та кількісні вимоги до товару викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

75 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 31 трав. 2016 14:13

до 3 черв. 2016 15:00

Прийом пропозицій

з 3 черв. 2016 15:00

до 8 черв. 2016 18:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 8 черв. 2016 18:04

до 15 черв. 2016 13:32

Пропозиції розглянуто

з 15 черв. 2016 13:32

до 19 лип. 2016 17:01

Подання пропозицій:
3 черв. 2016 15:00 – 8 черв. 2016 18:00
Період уточнень:
31 трав. 2016 14:13 – 3 черв. 2016 15:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Украина, 73000, Херсонская область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Віталій Фесенко
Володіння мовою:
Телефон:
+380552481415
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Засоби гігієни та санітарії

Технічні, якісні та кількісні вимоги до товару викладено в документації на проведення аукціону.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

75 000,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 31 трав. 2016 14:13
Електронний підпис 31 трав. 2016 14:33

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
75 000,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ГП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Код ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення (Засіб миючий дезінфікуючий)
Код ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення (Засіб миючий дезінфікуючий)
Ім'я:
Ліна Адаменко
E-mail: [email protected] Телефон: 380577245833 ЄДРПОУ:
40081216
12
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

50 985,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Аврамова Світлана Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0487053806 ЄДРПОУ:
39699006

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

53 940,00 грн без ПДВ

Дивитись
Рідкі засоби для миття підлоги; Рідкі засоби для чищення ванної кімнати; Засоби для миття скла; Рідкі засоби для миття підлоги
Рідкі засоби для миття підлоги; Рідкі засоби для чищення ванної кімнати; Засоби для миття скла; Рідкі засоби для миття підлоги
Ім'я:
Ольга Котик
E-mail: [email protected] Телефон: +380508523237 Веб сайт: ЄДРПОУ:
37624798
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

124 458,25 грн без ПДВ

Дивитись