Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39800000-0»

  • ID: UA-2026-09-02-013266-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    ДК 021:2015: 39830000-9 - Продукція для чищення (Засоби для миття скла)

    Ім'я:
    Ольга Кузнєцова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380992213435 Веб сайт:
    https://unci.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    02011976
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 17:35

    Прийом пропозицій
    2 вер. 17:35 – 7 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    3 630,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 8 г. 26 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-007467-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Пральний порошок

    Ім'я:
    Андрій МОДЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672150077 ЄДРПОУ:
    32323256
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 14:06

    Прийом пропозицій
    2 вер. 14:06 – 18 вер. 11:00
    Очікувана вартість

    105 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 9 г. 26 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-006611-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Продукція для чищення в асортименті

    Ім'я:
    Віта Рябокінь
    E-mail: [email protected] Телефон: +380984738980 ЄДРПОУ:
    44064105
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 13:28

    Прийом пропозицій
    2 вер. 13:28 – 7 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    3 625,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 6 г. 26 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-004114-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Засіб для дезинфекції 1 л.

    Ім'я:
    Сергєєва Олена Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380669296472,380982707856 ЄДРПОУ:
    37500733
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 11:33

    Прийом пропозицій
    2 вер. 11:33 – 7 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    22 782,47 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 10 г. 26 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-003500-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Порошок універсальний для автоматичного прання,10 кг.; Засоби для миття скла без розпилювача, 5 л; Порошки для чищення кухні

    Ім'я:
    Ольга Чаплінська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380522322001 ЄДРПОУ:
    03073502
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 11:13

    Прийом пропозицій
    2 вер. 11:13 – 7 вер. 11:06
    Очікувана вартість

    9 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 9 г. 32 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-000602-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Рідкі засоби для миття посуду

    Ім'я:
    Тетяна Кухар
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969734529 ЄДРПОУ:
    08733794
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 09:08

    Прийом пропозицій
    2 вер. 09:08 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    12 776,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 22 г. 26 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-000154-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Продукція для чищення

    Ім'я:
    Дмитро Козаченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт:
    http://www.energy.mk.ua/
    ЄДРПОУ:
    23399393
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 08:23

    Прийом пропозицій
    2 вер. 08:23 – 18 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    36 471,55 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    15 дн. 6 г. 26 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-010622-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Порошки пральні для дитячої білизни (за кодом ДК 021:2015 - 39830000-9 - Продукція для чищення)

    Ім'я:
    Козловець Наталія Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380677873720 Факс:
    +380991614764
    Веб сайт:
    https://voronkivska-sr.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    44042825
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 17:00

    Прийом пропозицій
    1 вер. 17:00 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    16 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    22 г. 26 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-010088-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Рідкі засоби та гелі для чищення унітазів

    Ім'я:
    Кардаш Естелла
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577252984 ЄДРПОУ:
    02146268
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 16:32

    Прийом пропозицій
    1 вер. 16:32 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    12 472,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    22 г. 26 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-009151-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Рідкі засоби для чищення ванної кімнати

    Ім'я:
    Даниленко Олексій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380995435366 ЄДРПОУ:
    02568182
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 15:55

    Прийом пропозицій
    1 вер. 15:55 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    8 995,83 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    22 г. 26 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-008456-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Продукція для чищення

    Ім'я:
    Медведчук Оксана Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 030962278201 ЄДРПОУ:
    01994221
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 15:34

    Прийом пропозицій
    1 вер. 15:34 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    8 350,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    22 г. 26 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-007441-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Миючі засоби

    Ім'я:
    СБУ ДГЗ
    E-mail: [email protected] Телефон: 380936001863 ЄДРПОУ:
    00034074
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 14:57

    Прийом пропозицій
    1 вер. 14:57 – 17 вер. 15:00
    Очікувана вартість

    41 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 13 г. 26 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-006410-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Рідкі засоби для миття посуду; Рідкі засоби для чищення ванної кімнати; Рідкі засоби для миття підлоги; Рідкі засоби та гелі для чищення унітазів; Гелі для прання; Порошки для прання; Рідкі засоби для миття підлоги; Рідкі засоби для миття підлоги

    Ім'я:
    Вероніка Вероніка
    E-mail: [email protected] Телефон: +380355021332 ЄДРПОУ:
    02000702
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 14:20

    Прийом пропозицій
    1 вер. 14:20 – 4 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    188 045,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 6 г. 26 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-005613-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    торги за правилами організатора

    Паста для миття рук

    Ім'я:
    Яна Матвєєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673578385 ЄДРПОУ:
    45165321
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 13:42

    Прийом пропозицій
    7 вер. 09:00 – 14 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    16 782,62 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    4 дн. 6 г. 26 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-005605-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Продукція для чищення

    Ім'я:
    Мільта Євгеній Юрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444286219 ЄДРПОУ:
    22992781
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 13:42

    Прийом пропозицій
    1 вер. 13:42 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    110 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    22 г. 26 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-003933-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Дизельний повітронагрівач VEVOR дизельний обігрівач 8кВт 12В/24В Bluetooth APP

    Ім'я:
    Панасюк Вадим
    E-mail: [email protected] Телефон: 380637060724 ЄДРПОУ:
    26639076
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 12:03

    Прийом пропозицій
    7 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    8 186,40 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    3 дн. 22 г. 26 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-003438-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Набір для чищення стрілецької зброї калібру 5,56 мм (223 мм)

    Ім'я:
    Панасюк Вадим
    E-mail: [email protected] Телефон: 380637060724 ЄДРПОУ:
    26639076
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 11:42

    Прийом пропозицій
    7 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    8 186,40 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    3 дн. 22 г. 26 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-001563-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26Т-760_39830000-9 Продукція для чищення (Засоби для миття та чищення в асортименті)

    Ім'я:
    Вікторія Лазарчик
    E-mail: [email protected] Телефон: +380661280417 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 10:20

    Прийом пропозицій
    1 вер. 10:20 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    74 186,10 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 22 г. 26 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-013456-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Порошок пральний автомат

    Ім'я:
    Ірина Фролова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380679718971 ЄДРПОУ:
    04012460
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 22:20

    Прийом пропозицій
    31 серп. 22:20 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    4 952,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 22 г. 26 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-012352-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Засоби для миття чищення

    Ім'я:
    Ганна Шевчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675072919 ЄДРПОУ:
    37479398
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 18:35

    Прийом пропозицій
    31 серп. 18:35 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    639 870,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 8 г. 26 хв.

    Детальніше
1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro