Послуги з технічного обслуговування вогнегасників на суднах та берегових об’єктах ДП «ХМТП»

Технічні, якісні та кількісні вимоги до послуги викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

85 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 26 трав. 2016 14:04

до 1 черв. 2016 09:00

Прийом пропозицій

з 1 черв. 2016 09:00

до 8 черв. 2016 18:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 8 черв. 2016 18:00

до 13 черв. 2016 13:46

Пропозиції розглянуто

з 13 черв. 2016 13:46

до 19 лип. 2016 16:58

Подання пропозицій:
1 черв. 2016 09:00 – 8 черв. 2016 18:00
Період уточнень:
26 трав. 2016 14:04 – 1 черв. 2016 09:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Украина, 73000, Херсонская область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Віталій Фесенко
Володіння мовою:
Телефон:
+380552481415
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Послуги з технічного обслуговування вогнегасників на суднах та берегових об’єктах ДП «ХМТП»

Технічні, якісні та кількісні вимоги до послуги викладено в документації на проведення аукціону.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

85 000,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 трав. 2016 08:40
Документи закупівлі 26 трав. 2016 14:04

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
85 000,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ГП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Послуги з технічного обслуговування та перезарядки вогнегасників
Послуги з технічного обслуговування та перезарядки вогнегасників
Ім'я:
Пономаренко Євгеній Іванович
E-mail: [email protected] Телефон: +380632780263 ЄДРПОУ:
08252600

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

50 321,00 грн з ПДВ

Дивитись
Повірка приладів: повірка приладів радіаційної розвідки - 50411000-9; повірка приладів хімічної розвідки - 50413100-4
Повірка приладів: повірка приладів радіаційної розвідки - 50411000-9; повірка приладів хімічної розвідки - 50413100-4
Ім'я:
Ніна Лис
E-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380676526976 Веб сайт: ЄДРПОУ:
00032106
48
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

53 550,00 грн без ПДВ

Дивитись
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів Ремонт мікропроцесорного пристрою АПК «Калина» (Західне ТУОМ)
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів Ремонт мікропроцесорного пристрою АПК «Калина» (Західне ТУОМ)
Ім'я:
Струк Олександра Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380322563311 ЄДРПОУ:
00100227
13
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

124 305,50 грн без ПДВ

Дивитись