Фарбувальні матеріали
Технічні, якісні та кількісні вимоги до товару викладено в документації на проведення аукціону.
з 25 трав. 2016 16:13
до 31 трав. 2016 08:00
з 31 трав. 2016 08:00
до 3 черв. 2016 09:00
з 3 черв. 2016 11:15
до 3 черв. 2016 16:15
з 3 черв. 2016 16:15
до 24 черв. 2016 14:55
з 24 черв. 2016 14:55
до 19 лип. 2016 10:21
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Фарба Технічні, якісні та кількісні вимоги до товару викладено в документації на проведення аукціону. Перейти до лоту |
Очікувана вартість 275 000,00 грн з ПДВ |
Статус: завершена |
| 2 |
Колор тон MGF, грунтівка, розчинник Технічні, якісні та кількісні вимоги до товару викладено в документації на проведення аукціону. Перейти до лоту |
Очікувана вартість 25 000,00 грн з ПДВ |
Статус: завершена |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 25 трав. 2016 16:13 | |
| Електронний підпис | 25 трав. 2016 16:13 | |
| Не вказано | 3 черв. 2016 11:36 | |
| Не вказано | 3 черв. 2016 16:15 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ГП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
413 437,50 грн без ПДВ
Дивитись262 000,00 грн без ПДВ
Дивитись345 958,33 грн без ПДВ
Дивитись