Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44800000-8»
-
ID: UA-2026-09-05-000317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПакувальник вакуумний (код 44830000-7 «42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника).
Оголошено5 вер. 12:35
Прийом пропозицій10 вер. 00:00 – 16 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-05-000307-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПраймер бітумно-каучуковий та мастика бітумна (код 44830000-7 «Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Оголошено5 вер. 12:26
Прийом пропозицій10 вер. 00:00 – 16 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-04-014078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїФарба за кодом ДК 021:2015 44810000-1 Фарби
Оголошено4 вер. 22:21
Прийом пропозицій4 вер. 22:21 – 17 вер. 22:18 -
ID: UA-2026-09-04-013331-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМатеріали для фарбування
Оголошено4 вер. 17:59
Прийом пропозицій10 вер. 00:00 – 12 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-012528-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЕмалі алкідні, Емалі алкідні, Емалі алкідні, Фарби
Ім'я:Репецька Зоя МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380975618381 Веб сайт: ЄДРПОУ:04405774Оголошено4 вер. 16:37
Прийом пропозицій4 вер. 16:37 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-010972-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїФарби
Ім'я:Муха Валентина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380362636975 Факс:+380362635165ЄДРПОУ:13974620Оголошено4 вер. 15:34
Прийом пропозицій4 вер. 15:34 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-009967-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїФарби
Оголошено4 вер. 14:55
Прийом пропозицій4 вер. 14:55 – 10 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-04-009788-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляШпаклівка гіпсова
Оголошено4 вер. 14:49
Прийом пропозицій10 вер. 00:00 – 13 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-008646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Шпаклівки, розчинник)
Оголошено4 вер. 14:14
Прийом пропозицій4 вер. 14:14 – 21 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-04-004230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїШтукатурка, ґрунтовка
Оголошено4 вер. 11:21
Прийом пропозицій4 вер. 11:21 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-004065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЕмаль алкідна
Оголошено4 вер. 11:14
Прийом пропозицій4 вер. 11:14 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-003852-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїФарба акрилова, для внутрішніх робіт, біла
Оголошено4 вер. 11:15
Прийом пропозицій4 вер. 11:15 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-002746-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїФарба акрилова водоемульсійна фасадна мат біл 14 кг Емаль алкідна ПФ-115 біла 2,8 кг Емаль алкідна ПФ-115 сіра 2,8 кг Емаль алкідна ПФ-115 чорна 2,8 кг
Оголошено4 вер. 10:33
Прийом пропозицій4 вер. 10:33 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-002658-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФарби
Оголошено4 вер. 10:29
Прийом пропозицій4 вер. 10:29 – 21 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-04-002324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПаста пакувальна
Оголошено4 вер. 10:16
Прийом пропозицій4 вер. 10:16 – 20 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-04-002301-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїМастика, бітумно-каучукова, 18 кг, відро металеве, холодного застосування
Оголошено4 вер. 10:16
Прийом пропозицій4 вер. 10:16 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-002281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїҐрунтовка глибокопроникна
Оголошено4 вер. 10:32
Прийом пропозицій4 вер. 10:32 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-002041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїФарба гумова
Оголошено4 вер. 10:09
Прийом пропозицій4 вер. 10:09 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-001917-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїШпаклівка гіпсова Aygips Izo Start 25 кг, Шпаклівка гіпсова Aygips Saten Ultra White 25 кг
Оголошено4 вер. 10:05
Прийом пропозицій4 вер. 10:05 – 9 вер. 10:06 -
ID: UA-2026-09-03-014246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК 021:2015 – 44810000-1 – Фарби (Фарба гумова – 44810000-1)
Оголошено3 вер. 17:55
Прийом пропозицій3 вер. 17:55 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення