Компресор ПКС-5,25 (або еквівалент)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до товару викладено в документації на проведення аукціону
з 25 трав. 2016 14:44
до 31 трав. 2016 15:00
з 31 трав. 2016 15:00
до 3 черв. 2016 18:00
з 6 черв. 2016 13:13
до 15 черв. 2016 14:28
з 15 черв. 2016 14:28
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Пояснення
відхилено всіх учасників аукціону.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 15 черв. 2016 14:29 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Компресор ПКС-5,25 (або еквівалент) Технічні, якісні та кількісні вимоги до товару викладено в документації на проведення аукціону Перейти до лоту |
Очікувана вартість 115 000,00 грн з ПДВ |
Статус: активно |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 6 черв. 2016 13:13 | |
| Електронний підпис | 25 трав. 2016 14:45 | |
| Документи закупівлі | 25 трав. 2016 14:44 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ГП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
99 800,00 грн без ПДВ
Дивитись160 000,00 грн без ПДВ
Дивитись