Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42123000-7»
-
ID: UA-2026-08-27-008628-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасоси та компресори
Ім'я:Кавалерова Світлана СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380672877036 ЄДРПОУ:14321860Оголошено27 серп. 14:59
Прийом пропозицій27 серп. 14:59 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-004196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатора42123000-7 Компресори
Оголошено27 серп. 11:44
Прийом пропозицій31 серп. 00:00 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-003158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-745_42120000-6 Насоси та компресори (Компресор повітряний)
Оголошено27 серп. 11:03
Прийом пропозицій27 серп. 11:03 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-003453-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42120000-6 Насоси та компресори Компресор повітряний гвинтовий (для БудРем)
Оголошено25 серп. 11:07
Прийом пропозицій25 серп. 11:07 – 2 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-24-006863-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомпресор гвинтовий
Ім'я:Заканич Олександр ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380536177308 Факс:+380536162262Веб сайт: ЄДРПОУ:00993969Оголошено24 серп. 15:46
Прийом пропозицій24 серп. 15:46 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2017-03-30-000241-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиТимчасово замасковано, щоб русня не підглядала
Ім'я:00000000000000000000000000E-mail: 00000000000000000000 Телефон: 0000000000000 ЄДРПОУ:00000000Оголошено30 бер. 2017 12:00
Прийом пропозицій30 бер. 2017 12:00 – 8 трав. 2017 12:05 -
ID: UA-2026-08-31-003624-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТурбокомпрессор
Очікувана вартість51 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-011101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПовітродувка вихрова FPZ SCL R20-MD MOR/IE3/1.1
Очікувана вартість98 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтомобільний компресор
Ім'я:Катерина СлободянюкE-mail: [email protected] Телефон: +380931325063 Веб сайт: ЄДРПОУ:00151644Очікувана вартість2 025,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-004288-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 42123400-1 - Повітряні компресори
Ім'я:Шатонська Мар'яна Мар'янівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380324751581 Факс:+380324751581ЄДРПОУ:33086713Очікувана вартість17 820,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомпресор автомобільний двопоршневий з манометром
Оголошено21 серп. 15:02
Прийом пропозицій21 серп. 15:02 – 31 серп. 12:00Очікувана вартість26 250,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-009298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомпресор
Очікувана вартість7 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-006885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціалізований інструмент для технічного обслуговування техніки спеціального призначення
Ім'я:Кавалерова Світлана СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380672877036 ЄДРПОУ:14321860Оголошено21 серп. 13:14
Прийом пропозицій21 серп. 13:14 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість23 184,45 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-006103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовар для забезпечення безперебійної роботи мобільного пункту незламності-насоси та компресори
Ім'я:Тетяна Дерев'яненко ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380936923675 ЄДРПОУ:35880938Очікувана вартість5 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасоси та компресор для шкільних автобусів (код ДК 021:2015 (CPV): 42120000-6 - Насоси та компресори)
Ім'я:КІНДЄЄВА Марта ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976586483 ЄДРПОУ:44101707Оголошено19 серп. 19:37
Прийом пропозицій19 серп. 19:37 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість206 800,02 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-002092-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомпресор повітряний одноциліндровий
Очікувана вартість7 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-009015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомпресорно-конденсаторний агрегат
Очікувана вартість78 020,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-001058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомпресор Атаман (код ДК 021:2015 – 42120000-6 - Насоси та компресори)
Очікувана вартість14 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-000503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомпресор, відповідний код 42123000-7.
Очікувана вартість13 144,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-007532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомпресор Атаман (код ДК 021:2015 – 42120000-6 - Насоси та компресори)
Очікувана вартість43 180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro