Провід, кабель, короб та інше
Провід ПСВВ 4*0,4
Провід ПВС 3*1,5
Кабель вита пара UTP 4*2*0.5 (мідь)
Провід ШВВП 2*1,0
Провід ПКСВ 2*0,5 кросировочний
Провід BRJ-124 мідь, білий
Кабель ТППеп 20*2 0,4
Короб пластиковий 40*25
Короб пластиковий 25*16
Стрічка ізоляційна ПВХ
з 29 лют. 2016 11:14
до 1 бер. 2016 11:00
з 1 бер. 2016 11:00
до 2 бер. 2016 18:00
з 3 бер. 2016 15:10
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Пояснення
Система не завантажила технічні вимоги до аукціону, що унеможливлює його проведення Аукціон буде оголошено повторно
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Провід, кабель, короб та інше
Код ДК 021:2015:
44318000-2 Провід електричний
Код ДК 016:2010:
26.30.3 Частини електричної апаратури для телефонного чи телеграфного зв’язку
Код ДК 016:2010:
27.32.1 Проводи та кабелі електронні й електричні, інші
Код ДК 016:2010:
22.29.2 Вироби пластмасові інші, н.в.і.у.
|
Кількість: 16 956 штуки |
Місце доставки: Украина, м. Київ, вул. Глушкова,2 споруда №9 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Київський національний університет імені Тараса ШевченкаВас може зацікавити
106 000,00 грн без ПДВ
Дивитись