Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44318000-2»
-
ID: UA-2026-08-31-008890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПровід СІП-4 за ДК 021:2015 44318000-2 Електричні проводи
Оголошено31 серп. 15:51
Прийом пропозицій31 серп. 15:51 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011047-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦЗВ-26Т_302_ВО: Провід ПВ (Лот 1 -44310000-6 Вироби з дроту, Лот 2 - 44310000-6 Вироби з дроту, Лот 3 - 44310000-6 Вироби з дроту)
Оголошено28 серп. 17:23
Прийом пропозицій28 серп. 17:23 – 7 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-006689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дроту (Провід мідний емальований обмотувальний ПЕТД 2-200 Ø 0,25, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44318000-2 Електричні проводи; Провід мідний емальований обмотувальний ПЕТД 2-200 Ø 0,315, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44318000-2 Електричні проводи;
Провід мідний емальований обмотувальний ПЕТД 2-200 Ø 0,4, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44318000-2 Електричні проводи; Провід мідний емальований обмотувальний ПЕТД 2-200 Ø 0,45, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44318000-2 Електричні проводи; Провід мідний емальований обмотувальний ПЕТД 2-200 Ø 0,5, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44318000-2 Електричні проводи; Провід мідний емальований обмотувальний ПЕТД 2-200 Ø 0,56, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44318000-2 Електричні проводи; Провід мідний емальований обмотувальний ПЕТД 2-200 Ø 0,63, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44318000-2 Електричні проводи; Провід мідний емальований обмотувальний ПЕТД 2-200 Ø 0,67, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44318000-2 Електричні проводи; Провід мідний емальований обмотувальний ПЕТД 2-200 Ø 0,71, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44318000-2 Електричні проводи; Провід мідний емальований обмотувальний ПЕТД 2-200 Ø 0,75, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44318000-2 Електричні проводи; Провід мідний емальований обмотувальний ПЕТД 2-200 Ø 0,8, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44318000-2 Електричні проводи; Провід мідний емальований обмотувальний ПЕТД 2-200 Ø 0,9, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44318000-2 Електричні проводи; Провід мідний емальований обмотувальний ПЕТД 2-200 Ø 1,0, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44318000-2 Електричні проводи; Провід мідний емальований обмотувальний ПЕТД 2-200 Ø 1,12, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44318000-2 Електричні проводи) Оголошено28 серп. 14:00
Прийом пропозицій28 серп. 14:00 – 6 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-28-002870-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44310000-6 - Вироби з дроту Провід монтажний для потреб ВП "Будівництво і ремонт"
Оголошено28 серп. 10:58
Прийом пропозицій28 серп. 10:58 – 14 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-001427-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44310000-6 Вироби з дроту Провід монтажний
Оголошено28 серп. 09:57
Прийом пропозицій28 серп. 09:57 – 11 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-001416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44310000-6 Вироби з дроту Провід неізольований мідний
Оголошено28 серп. 10:00
Прийом пропозицій28 серп. 10:00 – 10 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-08-27-007456-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44310000-6 Вироби з дроту Провід мідний для систем сповіщення
Оголошено27 серп. 14:19
Прийом пропозицій27 серп. 14:19 – 7 вер. 20:00 -
ID: UA-2026-08-26-010579-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-742_44310000-6 Вироби з дроту (Провід)
Оголошено26 серп. 15:43
Прийом пропозицій26 серп. 15:43 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-009187-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕМАЛЬ-ПРОВІД ПЕТ-155
Очікувана вартість21 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-30-000403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПровід електричний
Ім'я:Балагур Леоніда ЛюдвигівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380980086491 Факс:+380385329336ЄДРПОУ:26158425Очікувана вартість405,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні проводи
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008153-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитрубка гофрована EXPERT 750H 20 уп.-50м;обойма для труб UPI D18-20 з ударним шурупом уп.-50шт.;автоматичний вимикач Schneider Electric RES19 6kA 2P 25A C; розетка з з/к Schneider Electric Schuko DIN A9A15310 2P+E 16A;щит пластиковий Neomax на 12 авт.зовн.;кабель Одескабель Н05VV-F 2*4 (ПВС); анкер
розподільний з гайкой 10*120; талреп (гак-петля) М10*125 мм., DIN1480. Очікувана вартість27 640,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКОД ДК 021:2015 44310000-6 - ВИРОБИ З ДРОТУ (ПРОВІД)
Ім'я:Геннадій Михайлович ДеменінE-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341305Оголошено24 серп. 11:21
Прийом пропозицій24 серп. 11:21 – 1 вер. 20:00Очікувана вартість969 585,70 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-21-005603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПровід електричний
Оголошено21 серп. 12:16
Прийом пропозицій21 серп. 12:16 – 29 серп. 08:00Очікувана вартість45 523,75 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-005363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕмальпровід мідний
Ім'я:Прицький Валерій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503770212 ЄДРПОУ:14034534Очікувана вартість49 723,15 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-001294-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦЗВ-26Т_293_ВО: Електричні проводи (Провід ППСРВМ) (44310000-6 Вироби з дроту)
Оголошено21 серп. 09:45
Прийом пропозицій21 серп. 09:45 – 31 серп. 12:00Очікувана вартість4 832 049,59 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-000815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроводи АС
Ім'я:Петровський Євген ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380562310393 ЄДРПОУ:31793056Оголошено20 серп. 09:20
Прийом пропозицій20 серп. 09:20 – 28 серп. 11:00Очікувана вартість965 607,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-006269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПровід контактний МФ-85, МФ-100 для ремонту та обслуговування контактної мережі трамваїв та тролейбусів
Оголошено17 серп. 13:40
Прийом пропозицій17 серп. 13:40 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість3 584 287,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-007363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44310000-6 - Вироби з дроту Провід монтажний для потреб ВП "Будівництво і ремонт"
Оголошено14 серп. 14:14
Прийом пропозицій14 серп. 14:14 – 24 серп. 12:00Очікувана вартість12 852,10 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-008032-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСамоутримний провід за ДК 021:2015:44310000-6 - Вироби з дроту
Очікувана вартість5 562,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro