Послуги щодо страхування майна від пожежі та інших небезпек (страхування орендованого майна). Код ДК 016:2010 65.12.90.00.00

Очікувана вартість

1 550,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 3 груд. 2015 14:55

до 9 груд. 2015 09:30

Прийом пропозицій

з 9 груд. 2015 09:30

до 14 груд. 2015 09:30

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 14 груд. 2015 09:30

до 21 груд. 2015 11:26

Пропозиції розглянуто

з 21 груд. 2015 11:26

Подання пропозицій:
9 груд. 2015 09:30 – 14 груд. 2015 09:30
Період уточнень:
3 груд. 2015 14:55 – 9 груд. 2015 09:30

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00013480
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 01008, Київська обл., Київ, Україна, Київ, вул. Грушевського, 12/2
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Кисляк С.
Володіння мовою:
Телефон:
+380442065922
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Страхування орендованого майна

Код ДК 021:2015: 70000000-1 Послуги з нерухомістю
Код ДК 016:2010: 65.12.9

Кількість:

1 None

Місце доставки:

УКРАЇНА, Київська обл., Київ

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 3 груд. 2015 14:56

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 550,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
5,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Приватне Акціонерне Товариство " Страхова Фінансова Група " Глєбов і партнери"
E-mail: [email protected] Телефон: +380442233126 Веб сайт: ЄДРПОУ:
31565863

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 10 груд. 2015 16:39
Не вказано 10 груд. 2015 16:39
Не вказано 10 груд. 2015 16:39
Не вказано 10 груд. 2015 16:39
Не вказано 10 груд. 2015 16:39
Не вказано 10 груд. 2015 16:39

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 21 груд. 2015 11:26

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 25 груд. 2015 19:19

Пропозиція

895,40 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Міністерство фінансів України

Вас може зацікавити

Послуга з визначення вартості та виконання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки за адресою: Вінницька область, Вінницький район, с. Вінницькі Хутори, вул.Покровська, площею 0,1149 га, з метою продажу права власності на земельну ділянку на конкурентних засадах (земельних торгах) у формі електронного аукціону
Послуга з визначення вартості та виконання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки за адресою: Вінницька область, Вінницький район, с. Вінницькі Хутори, вул.Покровська, площею 0,1149 га, з метою продажу права власності на земельну ділянку на конку...
Ім'я:
Оленич Юлія
E-mail: [email protected] Телефон: 380432532120 ЄДРПОУ:
41029843

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 700,00 грн з ПДВ

Дивитись