Засоби захисту органів дихання

Підвісна система в комплекті (однобалонна підвісна система CTR-300 фірми Scott, 1 сталевий балон CYL-1640 об’ємом 6 л з робочим тиском 300 бар і боковим вентилем із захистом від несанкціонованного закриття, 1 аналогічний резервний сталевий балон об’ємом 6 л з робочим тиском 300 бар, 5 панорамних масок Vision фірми Scott з боковим кріпленням легеневого автомату)ДСТУ EN 137:2002

Очікувана вартість

80 510,00 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 7 лип. 2015 17:26

до 10 лип. 2015 10:00

Прийом пропозицій

з 10 лип. 2015 10:00

до 15 лип. 2015 10:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 15 лип. 2015 10:00

до 16 лип. 2015 13:21

Пропозиції розглянуто

з 16 лип. 2015 13:21

Подання пропозицій:
10 лип. 2015 10:00 – 15 лип. 2015 10:00
Період уточнень:
7 лип. 2015 17:26 – 10 лип. 2015 10:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Пояснення

Цей тендер скасовується у зв’язку з проведенням вказаної закупівлі у порядку, встановленому Законом України «Про здійснення державних закупівель». Шановні учасники, слідкуйте за розміщенням оголошення на сайті tender.me.gov.ua, та приймайте участь у відкритих торгах.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 17 лип. 2015 16:34

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38728457
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 65026, Одеська, Митна площа, 1
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Одеська філія Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (адміністрація Одеського морського порту)
Володіння мовою:
Телефон:
0487293800
E-mail:
Факс:
0487293865

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Підвісна система в комплекті (однобалонна підвісна система CTR-300 фірми Scott, 1 сталевий балон CYL-1640 об’ємом 6 л з робочим тиском 300 бар і боковим вентилем із захистом від несанкціонованного закриття, 1 аналогічний резервний сталевий балон об’ємом 6 л з робочим тиском 300 бар, 5 панорамних масок Vision фірми Scott з боковим кріпленням легеневого автомату)ДСТУ EN 137:2002

Код ДК 021:2015: 33124130-5 Приладдя для діагностики 
Код ДК 016:2010: 32.50.2 "Інструменти та прилади терапевтичні; приладдя, протези та ортопедичні пристрої"

Кількість:

2 набір

Період доставки:

10 серп. 2015 – 11 вер. 2015

Місце доставки:

Україна, 65026, Одеська, Площа Митна,1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 7 лип. 2015 17:27
Не вказано 7 лип. 2015 17:27

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
80 510,00 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
805,10 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Гайовий Павло Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: 380443836125 Факс:
380445000424
Веб сайт: ЄДРПОУ:
36069491

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір ще не завантажено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 10 лип. 2015 10:07

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 16 лип. 2015 13:21

Пропозиція

80 510,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Одеська філія Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (адміністрація Одеського морського порту)

Вас може зацікавити

Диски для визначення чутливості мікроорганізмів до антибактеріальних препаратів
Диски для визначення чутливості мікроорганізмів до антибактеріальних препаратів
Ім'я:
Олександра Тутолміна
E-mail: [email protected] Телефон: +380992338323 ЄДРПОУ:
02003770

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

103 762,65 грн без ПДВ

Дивитись