Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33124130-5»
-
ID: UA-2026-08-31-011790-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДиски для визначення чутливості мікроорганізмів до антибактеріальних препаратів
Оголошено31 серп. 17:36
Прийом пропозицій31 серп. 17:36 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-011765-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Система вимірювання серцево-судинного тиску СРМ (FFR/cRR) (НК 024:2023 10980 - Комп'ютер для лабораторного моніторингу під час катетеризації серця;
НК 031:2024 C010403 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ВИМІРЮВАННЯ ФРАКЦІЙНОГО РЕЗЕРВУ КРОВООБІГУ; Мікрокатетер для вимірювання кров’яного тиску в коронарних судинах (НК 024:2023 15071 - Перетворювач катетер-наконечник, тиск; НК 031:2024 C0104 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ АНГІОГРАФІЇ ТА ГЕМОДИНАМІКИ) Оголошено31 серп. 17:34
Прийом пропозицій31 серп. 17:34 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-25-008454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиза кодом ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (діагностичні прилади, приладдя, системи)
Оголошено25 серп. 14:39
Прийом пропозицій25 серп. 14:39 – 2 вер. 14:39 -
ID: UA-2026-08-31-011341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТонометри, експрес-тести, код 33120000-7 за ДК 021:2015 «Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання»
Очікувана вартість127 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004686-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОКСІ тест-смужки, 50 визначень (Ерба-Лахема, Чехія)
Очікувана вартість783,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33124130-5 Діагностичне приладдя
Очікувана вартість480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДиски з меропенемом, №100, 10мкг (код НК 024:2023 : 59147 - Меропенем диск для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro)); Диски з іміпенем/циластатином, №100, 10/10мкг (код НК 024:2023 :46169- Диски іміпенему для тестування на чутливість IVD ( іагностика in vitro)); Диски з
доріпенемом, №100, 10мкг (код НК 024:2023 :42426: Диски доріпенему для тестування на чутливість IVD ( іагностика in vitro)); Диски з моксифлоксацином, №100, 5мкг (код НК 024:2023: 59153 Моксифлоксацин, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro)); Диски з левофлоксацином, №100, 5 мкг (код НК 024:2023 :38604 - Левофлоксацин, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro)); Диски з ципрофлоксацином, №100, 5мкг (код НК 024:2023 :45359 - Ципрофлоксацин ові диски для тестування на чутливість, IVD ( діагностика in vitro)); Диски з амікацином, №100, 30мкг (код НК 024:2023 : 45445 Амікацинові - диски для тестування на чутливість IVD ( діагностика in vitro)); Диски з азитроміцином ,№100, 15мкг (код НК 024:2023 :37435 - Диск IVD ( діагностика in vitro) для випробування на сприйнятливість до азитроміцину)); Диски з Ампіциліном, №100, 10 мкг (код НК 024:2023 :46491Ампіцилін диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro); Диски з Амоксициліном+ клавуланова кислота №100, 20/10 мкг (код НК 024:2023 :46156 - Амоксицилін/клавуланат диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro)); Диски з Піперацилін/тазобактамом, №100, 30-6мкг (код НК 024:2023 :59177 - Піперацелін /тазобактам, диски для тестування на чутливість IVD ( діагностика in vitro)); Диски з цефазоліном, №100, 30мкг (код НК 024:2023 :40755 - Диск IVD (діагностика in vitro) для діагностики чутливості до цефазоліну)); Диски з цефтазидимом, №100, 30мкг (код НК 024:2023 :37441 - Диск IVD (діагностика in vitro) для випробування на сприйнятливість до цефтазидиму)); Диски з цефотаксимом, №100, 30мкг (код НК 024:2023 :46005 – Цефотаксимові диски для тестування на чутливість, IVD (діагностика in vitro)); Диски з Цефтріаксоном, №100, 30мкг (код НК 024:2023 : 44483 - Диски для тестування на чутливість з цефтріаксоном, IVD ( діагностика in vitro)); Диски з цефепимом, №100, 30мкг (код НК 024:2023 :42520 - Диски для тестування на чутливість із цефепимом, IVD ( діагностика in vitro)); Диски з цефіксимом, №100, 5мкг (код НК 024:2023 :43143 - Диски для тестування на чутливість з цефіксимом, IVD (діагностика in vitro)); Диски з цефуроксимом, №100, 30мкг (код НК 024:2023 :42487 - Диски для тестування на чутливість з цефуроксимом натрію, IVD (діагностика in vitro)); Диски з доксицикліном, №100, 30мкг (код НК 024:2023 :38575 - Диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro) до доксицикліну); Диски з гентаміцином, №100, 10мкг (код НК 024:2023 : 45529 - Гентаміцинові диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro)); Диски з Азтреонам №100 , 30мкг (код НК 024:2023 :37722 – Диски для тестування на чутливість IVD ( діагностика in vitro) до азтреонаму)); Код НК 031:2024: W0104080502 - ПРОСОЧЕНІ ДИСКИ, МУЛЬТИ-ДИСКИ І ТАБЛЕТКИ; Код ДК 021:2015:33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання за «Єдиним закупівельним словником» Оголошено21 серп. 18:39
Прийом пропозицій21 серп. 18:39 – 29 серп. 09:00Очікувана вартість4 289,72 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-002208-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33120000-7- Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (індикатори)
Оголошено20 серп. 10:24
Прийом пропозицій20 серп. 10:24 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість72 632,85 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-006595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСмужки індикаторні «Ацетонтест» № 50
Очікувана вартість42 350,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-002520-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТонометри, експрес-тести, код 33120000-7 за ДК 021:2015 «Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання»
Оголошено10 серп. 11:06
Прийом пропозицій10 серп. 11:06 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість161 042,55 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-010533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТест-смужки (НК 024:2023 54514 Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експресаналіз)
Оголошено7 серп. 16:15
Прийом пропозицій7 серп. 16:15 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість61 658,88 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-001271-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 33120000-7-Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Кабель пацієнта на 10 відведень для діагностичного автоматизованого комплексу «Кардіо+» (НК 024:2023: 47487 - Електричний кабель для медичних виробів багаторазового застосування; НК 031:2024: Z12050380
ЕЛЕКТРОКАРДІОГРАФИ – АПАРАТНІ АКСЕСУАРИ)) Очікувана вартість3 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-012170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Хімічний індикатор для стерилізації формальдегідом типу 4)
Оголошено4 серп. 18:24
Прийом пропозицій4 серп. 18:24 – 12 серп. 10:00Очікувана вартість31 334,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-009903-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАлкотестери, код 33120000-7 за ДК 021:2015 «Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання»
Оголошено4 серп. 15:48
Прийом пропозицій4 серп. 15:48 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість806 456,22 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-005730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІндикаторні смужки
Очікувана вартість4 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-003717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари медичного призначення
Очікувана вартість2 225,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-002602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабель відведень ЕЕГ
Оголошено4 серп. 10:46
Прийом пропозицій4 серп. 10:46 – 12 серп. 09:00Очікувана вартість8 456,66 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-004754-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитовари медичного призначення
Очікувана вартість2 145,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-005278-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Електрод ЕЕГчашечний (НК 024:2023 - 47713 Електрод для шкіри голови багаторазового використання/ НК 031: 2024 N01010299 ЕЛЕКТРОДИ ДЛЯ ЕЕГ – ІНШЕ), Електрод ЕЕГ вушний (НК 024:2023 - 47713 Електрод для шкіри
голови багаторазового використання/ НК 031: 2024 N01010299 ЕЛЕКТРОДИ ДЛЯ ЕЕГ – ІНШЕ), Електрод ЕЕГ вушний (НК 024:2023 - 47713 Електрод для шкіри голови багаторазового використання/ НК 031: 2024 N01010299 ЕЛЕКТРОДИ ДЛЯ ЕЕГ – ІНШЕ)) Оголошено30 лип. 13:20
Прийом пропозицій30 лип. 13:20 – 8 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 827,39 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-006758-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистеми реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Манжета для UA-серії)
Очікувана вартість2 440,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro