Будівля громадського призначення, загальною площею 148,80 кв.м, яка розташована за адресою: Одеська область, Болградський район, м. Арциз, вул. Трудова, буд. 5

Public building with a total area of ​​148.80 sq. m, located at: Trudova Street, Building 5, Artsyz city, Bolgrad district, Odesa region

Actual rental rate

Not indicated

Lease duration

5 years

Approved
View in the cabinet
Object ID:
RGL001-UA-20260504-73973
Type of ownership:
Municipal
Announced date:
May 4, 14:45
Modification date:
Jul 17, 12:29

Gallery 7 image

Statuses of approvals and decisions

List type:
The list of the second type
Object status in the list:
Approved
State of official registration of the registry:
Registered in the State register of rights to immovable property
Requisites of official registration of the registry:
Реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна 2818789151060 від 19.10.2023

Registry of decision

Decision presence:
Yes
Verification document:
Рішення сесії Арцизької міської ради від 23.04.2026 № 3748-VIII "Про включення до Переліку другого типу майна комунальної власності Арцизької міської територіальної громади для передачі в оренду без проведення аукціону"

Owning entity approval

Decision presence:
Yes
Verification document:
Рішення сесії Арцизької міської ради від 23.04.2026 № 3747-VIII "Про намір передачі в оренду майна комунальної власності Арцизької міської територіальної громади"

Selling entity approval

Decision presence:
Yes
Verification document:
Рішення сесії Арцизької міської ради від 23.04.2026 № 3748-VIII "Про включення до Переліку другого типу майна комунальної власності Арцизької міської територіальної громади для передачі в оренду без проведення аукціону"

Governing entity approval

Decision presence neediness:
Is absent

Show more information

Hide detailed information

Rules and conditions for registry lease

Lease duration:
5 years
Method of restriction for intended use:
Only described
Intended use:
Майно може бути використане виключно для надавачів соціальних послуг, які включені до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг, відповідно до Закону України "Про соціальні послуги". Таким надавачам соціальних послуг заборонено укладати договори суборенди щодо цього майна.

Object value data

Initial book value:
UAH25,675.00 without VAT

Show information

Hide information

Object items

Name Area Address
1

Громадський будинок

Real estate
CAV code: 04230000-9 Administrative office property
CPVS code: QB29-3 For real estate law
CPVS code: PA01-7 Hire

Area:

148.8 sq.m.

Address:

Україна, 68401, Одеська область, Арциз, вулиця Трудова, буд. 5
Description:
Будівля громадського призначення, загальною площею 148,80 кв.м

The total object area of the building, sq.m:
148.8
The usable object area of the building, sq.m:
148.8
Construction year:
1949
Construction technology:
Others
Technical condition of the object:
Задовільний, потребує ремонту
Connection to the electrical network:
Yes
Water:
Present
Sewerage:
Present
Autonomous heating:
Present
Coordinates:
Latitude: 45.9862164901 Longitude: 29.4350042939

Location on the map

Object documents 13 documents

Landlord

Name:
EDRPOU:
04057037
Address:
Україна, 68400, Одеська область, р-н. Болградський м. Арциз, вул. Соборна буд. 46, KOATUU: 5100000000, ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ОДЕСА

Main contact

Name:
Прохорова Людмила
E-mail:
Phone:
+380679324614
Web site:

Show contacts

Hide contacts

Balance owner

Name:
Арцизька міська рада
EDRPOU:
04057037
Address:
Україна, 68400, Одеська область, м. Арциз, вул. Соборна,буд.46, KOATUU: 5120410100, АРЦИЗ
Representative information:
Розпорядження від 13.01.2021 № 23-к

Main contact

Name:
Людмила ПРОХОРОВА
E-mail:
Phone:
+380679324614

Show contacts

Hide contacts

Useful links

List of objects of landlord АРЦИЗЬКА МІСЬКА РАДА

You may be interested

нежитлове приміщення (яке складається з приміщення 2-7, 19-24 і частини приміщення (коридору) 1, згідно експлікації, яке розташовано за адресою: 68200, Одеська обл., Білгород-Дністровський район, с. Сарата вул. Вернера Крістіана, 82 на першому поверсі будівлі під літерою «А»

нежитлове приміщення (яке складається з приміщення 2-7, 19-24 і частини приміщення (коридору) 1, згідно експлікації, яке розташовано за адресою: 68200, Одеська обл., Білгород-Дністровський район, с. Сарата вул. Вернера Крістіана, 82 на першому поверсі будівлі ...
Name:
Небога Володимир Васильович
E-mail: [email protected] Phone: +380982695107 EDRPOU:
04379189
Actual rental rate

UAH10,104.00 without VAT

Lease duration

5 years

Area

125.2 sq.m.

View

частина нежитлових приміщень 1-го поверху адміністративно-побутового корпусу автобази (літ. «П»), інв. №076105 (згідно технічного паспорту приміщення №№22, 24, 25, 26),

частина нежитлових приміщень 1-го поверху адміністративно-побутового корпусу автобази (літ. «П»), інв. №076105 (згідно технічного паспорту приміщення №№22, 24, 25, 26),
Name:
Чорнозимна Олена Вячеславівна
E-mail: [email protected] Phone: +380487315038 EDRPOU:
43015722
Actual rental rate

UAH18,279.86 without VAT

Lease duration

5 years

Area

91.1 sq.m.

View

Нежитлові приміщення першого поверху № 508 загальною площею 107,9 кв.м, що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Пироговська, 5

Нежитлові приміщення першого поверху № 508 загальною площею 107,9 кв.м, що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Пироговська, 5
Name:
Бандурович Тетяна Володимирівна
E-mail: [email protected] Phone: +380487059030 EDRPOU:
26302595
Actual rental rate

UAH0.00 without VAT

Lease duration

5 years

Area

107.9 sq.m.

View