Нежитлові приміщення, загальною площею 70,5 м.кв., що розташовані в одноповерховій нежитловій будівлі за адресою: вулиця Денисовицька, 18, село Трубівщина, Бориспільський р-н., Київська область

Actual rental rate

UAH2,802.90

without VAT
Lease duration

5 years

Approved
View in the cabinet
Object ID:
RGL001-UA-20240506-44300
Type of ownership:
Municipal
Announced date:
May 6, 2024, 14:28
Modification date:
May 28, 2024, 11:04

Gallery 1 image

Statuses of approvals and decisions

List type:
The list of the first type
Object status in the list:
Approved
State of official registration of the registry:
Registered in the State register of rights to immovable property
Requisites of official registration of the registry:
54598191

Registry of decision

Decision presence:
Yes
Verification document:
Рішення Яготинської міської ради від 02.02.2021 року № 377-06-VIII "Про затвердження Переліку першого та другого типу об'єктів комунальної власності територіальної громади Яготинської міської ради, що підлягають передачі в оренду"

Selling entity approval

Decision presence:
Yes
Verification document:
Рішення Яготинської міської ради від 02.02.2021 року № 377-06-VIII "Про затвердження Переліку першого та другого типу об'єктів комунальної власності територіальної громади Яготинської міської ради, що підлягають передачі в оренду"

Governing entity approval

Decision presence neediness:
Not required

Heritage protection authority approval

Decision presence neediness:
Not required

Show more information

Hide detailed information

Rules and conditions for registry lease

Lease duration:
5 years
Method of restriction for intended use:
No restrictions
Additional conditions for the lease of the property:
В дату укладення Договору, Орендар сплачує авансовий внесок та забезпечувальний депозит в розмірі однієї місячної орендної плати, на підставі протоколу про результати електронного аукціону (відповідно до п. 2 постанови КМУ від 27.05.2022 № 634 «Про особливості оренди державного та комунального майна у період воєнного стану». Переможець аукціону має відшкодувати Орендодавцю витрати по проведенню оцінки майна в сумі 3460,00 грн.
The ability to sublease:
Yes

Rental schedule

Number of hours:
24 hours per day
Number of days:
7 days per week

Object value data

Actual rental rate:
UAH2,802.90 without VAT
Initial book value:
UAH178,721.00 without VAT
Market value:
UAH280,290.00 without VAT
Market value valuation date:
Mar 31, 2024, 09:00
Information about valuator and compensation need assessment by the tenantInformation about valuator and compensation need assessment by the tenant:
Приватне підприємство "АВТО-ЕКСПРЕС", (ЄДРПОУ: 31124814)

Show more information

Hide detailed information

Object items

Name Area Address
1

Нежитлові приміщення, площею 70,5 м.кв., що розташовані в одноповерховій нежитловій будівлі, за адресою: вул. Денисовицька, 18, с. Трубівщина, Бориспільський р-н., Київська обл.

Real estate
CAV code: 04000000-8 Нерухоме майно
CPVS code: QB29-3 For real estate law
CPVS code: PA01-7 Hire

Area:

70.5 sq.m.

Address:

Україна, 07751, Київська область, Трубівщина, вул. Денисовицька, 18
Description:
Частина нежитлового приміщення, загальною площею 70,5 м2, що розташоване за адресою: вулиця Денисовицька, 18, село Трубівщина, Бориспільський район, Київська область. Рік забудови – 1986 р. Матеріал зовнішніх та внутрішніх стін приміщення– цегла. Оздоблення приміщення: підлога – плитка; стіни та стеля – пофарбовані. В приміщенні наявне електрозабезпечення. Технічний стан будівлі – задовільний.

The total object area of the building, sq.m:
70.5
The total area of the building, sq.m:
896.7
Construction year:
1986
Construction technology:
Brick
The location of the object in the building:
Above-ground
The number of the floor or floors:
1
Connection to the electrical network:
Yes
Power supply, kW:
5.0
Power supply class:
the first step
Water:
Is absent
Sewerage:
Is absent
Gasification:
Is absent
Central heating:
Is absent
Autonomous heating:
Is absent
Counter heating:
Is absent
Ventilation:
Is absent
Air conditioning:
Is absent
Telephones:
Is absent
TV:
Is absent
Internet:
Is absent
Elevator:
Is absent
Security alarm:
Is absent
Fire alarm:
Is absent
Coordinates:
Latitude: 50.17437 Longitude: 31.80062

Location on the map

Object documents 3 documents

Document name Document type Announced date
Contract proforma May 6, 2024, 14:28
Illustration May 6, 2024, 14:28
Technical specifications May 6, 2024, 14:28

Landlord

Name:
EDRPOU:
05408823
Address:
Україна, 07700, Київська область, місто Яготин, вулиця Незалежності, б. 67
Representative information:
Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

Main contact

Name:
Гелевера Вікторія Валеріївна
E-mail:
Phone:
+380457555677
Web site:

Show contacts

Hide contacts

Balance owner

Name:
Яготинська міська рада
EDRPOU:
05408823
Address:
Україна, 07700, Київська область, місто Яготин, вулиця Незалежності, б. 67
Representative information:
Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

Main contact

Name:
Гелевера Вікторія Валеріївна
E-mail:
Phone:
+380457555677
Web site:

Show contacts

Hide contacts

Governor

Name:
Яготинська міська рада
EDRPOU:
05408823
Address:
Україна, 07700, Київська область, місто Яготин, вулиця Незалежності, б. 67
Representative information:
Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

Main contact

Name:
Гелевера Вікторія Валеріївна
E-mail:
Phone:
+380457555677
Web site:

Show contacts

Hide contacts

Useful links

List of objects of landlord Яготинська міська рада

You may be interested

Частина нежитлового приміщення харчоблоку площею 118 кв.м. першого поверху будівлі опорного закладу освіти - "Васильківський академічний ліцей Престиж" Васильківської міської ради, який розташований за адресою: проспект Київський шлях, 135, м. Васильків, Обухівський район, Київська область.

Частина нежитлового приміщення харчоблоку площею 118 кв.м. першого поверху будівлі опорного закладу освіти - "Васильківський академічний ліцей Престиж" Васильківської міської ради, який розташований за адресою: проспект Київський шлях, 135, м. Васильків, Обухі...
Name:
Обущак Ірина Володимирівна
E-mail: [email protected] Phone: +380457129905 EDRPOU:
25823914
Actual rental rate

UAH0.00 without VAT

Lease duration

3 months

Area

118 sq.m.

View

Частина нежитлового приміщення площею 102,4 кв.м., їдальні Васильківськівської гімназії № 7 Васильківської міської ради.

Частина нежитлового приміщення площею 102,4 кв.м., їдальні Васильківськівської гімназії № 7 Васильківської міської ради.
Name:
Обущак Ірина Володимирівна
E-mail: [email protected] Phone: +380457129905 EDRPOU:
25823914
Actual rental rate

UAH0.00 without VAT

Lease duration

3 months

Area

102.4 sq.m.

View

Частина нежитлового приміщення (спортивний зал, другий поверх будівлі) площею 51,9 м² закладу дошкільної освіти ( ясла-садок) комбінованого типу №1 "Лісова пісня" Ірпінської міської ради Бучанського району Київської області за адресою: вул. Ярославська, 7, м. Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл.

Частина нежитлового приміщення (спортивний зал, другий поверх будівлі) площею 51,9 м² закладу дошкільної освіти ( ясла-садок) комбінованого типу №1 "Лісова пісня" Ірпінської міської ради Бучанського району Київської області за адресою: вул. Ярославська, 7,...
Name:
Леоненко Вікторія Сергіївна
E-mail: [email protected] Phone: +380637062271 EDRPOU:
05408846
Actual rental rate

Not indicated

Lease duration

Not indicated

Area

51.9 sq.m.

View