Real estate
The list of the first type
Нежитлова нерухомість, приміщення №11 №12 в адміністративно-господарській будівлі, літ. "А1" , за адресою: вулиця Центральна, буд. №94В, село Войнівка, Олександрійського району, Кіровоградської області
Contract 1
Contract status:
Active
Contract type:
Leasing through auction
Name:
ДОГОВІР оренди майна, що перебуває у комунальній власності Приютівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області
Description:
1.1. Орендодавець передає на підставі проведеного електронного аукціону LLE001-UA-20230327-55997 (https://prozorro.sale/auction/LLE001-UA-20230327-55997), а Орендар приймає в строкове платне користування комунальне нерухоме майно (приміщення №11, №12 згідно технічного паспорта), що перебуває у комунальній власності Приютівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області:
- розташоване за адресою: Кіровоградська область, Олександрійський район, с. Войнівка, вул. Центральна, 94В,
- загальною площею: 28,1 м.кв.,
Announced date:
May 9, 2023, 15:39
Modification date:
May 9, 2023, 15:39
Contract number:
04/05
Date of signature:
May 1, 2023, 00:00
The term of the contract:
May 1, 2023, 03:00 – Apr 30, 2028, 03:00
Contract price:
UAH856.80 including VAT
Tenant
Name:
Фізична особа-підприємець Солонько Тетяна Олексіївна
INN/RNUKPN:
3114817466
Address:
Україна, 28006, Кіровоградська область, Олександрія, ВУЛИЦЯ 40 РОКІВ ЖОВТНЯ, будинок 28, KOATUU: 3510300000, ОЛЕКСАНДРІЯ
Main contact
| Document name | Document type | Announced date |
| Signed contract | May 9, 2023, 15:39 |
Show detailed information
Hide detailed information