Адмінприміщення, площею 67,6 м2 за адресою: вулиця Б. Хмельницького, 5б, с. Куликовичі, Колківська територіальна громада, Луцький район, Волинська область

Об’єкт приватизації – адмінприміщення, площею 67,6 м2 за адресою: вулиця Б. Хмельницького, 5б, с. Куликовичі, Колківська територіальна громада, Луцький район, Волинська область, рік побудови – 1967, фундамент – бетон, стіни – цегла, покрівля – азбесто-цементні хвилясті листи, перекриття – з/б панелі, підлога – дощата, інженерне обладнання – електропостачання, висота – 3,40 м., площа основи (забудови) – 89,5 кв.м., об’єм – 304 куб.м.

Starting price

UAH175,871.00

without VAT
Auction unsuccessful
View in the cabinet
Bid acceptance

from Aug 22, 2025, 10:54

until Sep 2, 2025, 20:00

Auction
not conducted
Qualification
not conducted
Auction complete
not conducted
Offers to be submitted:
Aug 22, 2025, 10:54 – Sep 2, 2025, 20:00
Auction start:
Sep 3, 2025, 11:45
Announced date:
Aug 22, 2025, 10:54
Clarification period:
Aug 22, 2025, 10:54 – Aug 22, 2025, 10:54
Period of questions:
Aug 22, 2025, 10:54 – Sep 2, 2025, 18:00
Period of answers:
Aug 22, 2025, 10:54 – Sep 2, 2025, 18:00

Show all important dates

Hide dates

Auction protocol

About auction

Auction ID:
SPE001-UA-20250822-87770
Registration fee:
UAH1,600.00
Warranty fee:
UAH35,174.20
Privatization object:
Auction notice:
The item is being tendered:
First time
A minimum number of participants:
1
Starting price:
UAH175,871.00 without VAT
VAT is charged on the final amount:
No
Minimum step:
UAH1,758.71
Type of ownership:
Municipal
Sale conditions:
No
Procedure and place of acquaintance with the property:
Огляд об’єкта можна здійснити в робочі дні за місцем його розташування з 8.00 до 17.15, в п’ятницю – з 8.00 до 16.00

Show more information

Hide detailed information

List of objects

Description Area Address
1

Об’єкт приватизації – адмінприміщення, площею 67,6 м2 за адресою: вулиця Б. Хмельницького, 5б, с. Куликовичі, Колківська територіальна громада, Луцький район, Волинська область, рік побудови – 1967, фундамент – бетон, стіни – цегла, покрівля – азбесто-цементні хвилясті листи, перекриття – з/б панелі, підлога – дощата, інженерне обладнання – електропостачання, висота – 3,40 м., площа основи (забудови) – 89,5 кв.м., об’єм – 304 куб.м.

CAV code: 04210000-3 Industrial property
Classifier of state property (DM): 101 Іndividual immovable asset

Area:

67.6 square metre

Address:

Україна, 44653, Волинська область, с. Куликовичі, вулиця Б. Хмельницького, 5б, с. Куликовичі, Колківська територіальна громада, Луцький район, Волинська область

Type:
Property
State of official registration:
Complete
Registration ID:
59052696
Registration date:
Mar 13, 2025, 16:25
The total object area of the building, sq.m:
67.6
The total area of the building, sq.m:
67.6
The usable object area of the building, sq.m:
67.6
Construction year:
1967
Construction technology:
Brick
The location of the object in the building:
Above-ground
The number of the floor or floors:
1
Technical condition of the object:
Задовільний
Connection to the electrical network:
Yes
Water:
Is absent
Sewerage:
Is absent
Gasification:
Is absent
Central heating:
Is absent
Autonomous heating:
Is absent
Counter heating:
Is absent
Ventilation:
Is absent
Air conditioning:
Is absent
Telephones:
Is absent
TV:
Is absent
Internet:
Is absent
Elevator:
Is absent
Security alarm:
Is absent
Fire alarm:
Is absent

Location on the map

Auction documents 8 documents

Show documents

Hide documents

Organizer

Name:
EDRPOU:
04333247
Address:
Україна, 44661, Волинська область, смт Колки, Грушевського, 42
Representative information:
Рішення №2 від 08.12.2020 року "Про початок повноважень Колківського селищного голови Палінкевича О.О."

Main contact

Name:
Палінкевич Олександр Олексійович
E-mail:
Phone:
+380967319665

Show contacts

Hide contacts

Asset holder information

Name:
EDRPOU:
04333247
Address:
Україна, 44661, Волинська область, смт Колки, 44661, Волинська обл., Луцький р-н, смт Колки, вул. Грушевського, 42
Representative information:
Рішення №2 від 08.12.2020 року "Про початок повноважень Колківського селищного голови Палінкевича О.О."

Main contact

Name:
Палінкевич Олександр Олексійович
E-mail:
Phone:
0967319665

Show contacts

Hide contacts

Useful links

List of auctions of organizer Колківська селищна рада

You may be interested

474/1000 частин нежилих приміщень підвального поверху загальною площею 58,7 кв.м, що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Манежна, 16

474/1000 частин нежилих приміщень підвального поверху загальною площею 58,7 кв.м, що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Манежна, 16
Name:
Селіванова Ірина Ігорівна
E-mail: [email protected] Phone: +380487059035 EDRPOU:
26302595
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH323,460.00 including VAT

View

Блок гаражів з чотирьох боксів загальною площею 114,6 кв. м за адресою: Хмельницька область, Кам'янець-Подільський район, с-ще Чемерівці, вул. Центральна, 59.

Блок гаражів з чотирьох боксів загальною площею 114,6 кв. м за адресою: Хмельницька область, Кам'янець-Подільський район, с-ще Чемерівці, вул. Центральна, 59.
Name:
Харюк Юлія Василівна
E-mail: [email protected] Phone: +380960494391 EDRPOU:
42964094
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH297,752.00 without VAT

View

Виробничі будівлі з господарськими будівлями та спорудами - нежитлові будівлі полігону ЗБВ (будівля літ. А площею 343,5 кв. м, будівля літ. Б площею 11,8 кв. м, будівля літ. В площею 64,8 кв. м), що знаходяться за адресою: 60236, Чернівецька обл., м.Новодністровськ, м-н «Індустріальний», буд. 52

Виробничі будівлі з господарськими будівлями та спорудами - нежитлові будівлі полігону ЗБВ (будівля літ. А площею 343,5 кв. м, будівля літ. Б площею 11,8 кв. м, будівля літ. В площею 64,8 кв. м), що знаходяться за адресою: 60236, Чернівецька обл., м.Новодністр...
Name:
Сабаш Світлана Вікторівна
E-mail: [email protected] Phone: +380374133731 EDRPOU:
05398510
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH331,971.97 including VAT

View