Приміщення бібліотеки-філії за адресою: вулиця Молодіжна №23, село Суськ, Луцького району, Волинської області

Об’єкт розташований за адресою: вулиця Молодіжна №23, село Суськ, Луцького району, Волинської області. Відповідно до даних технічного паспорта: основна площа – 55,5 кв.м.; допоміжна площа – 24,6 кв.м. Рік побудови 1960. Фундамент бетон, стіни дерево, покрівля а/ц листи, перекриття дерево, підлога дошки. Інженерне обладнання: електрика так, водопровід ні, каналізація ні, газопровід ні. Загальна площа – 80,1 кв.м. Площа забудови 95,4 кв.м. Будівельний об’єм 256,0 куб. м. Кількість поверхів будівлі 1. До складу приміщення бібліотеки-філія «А-1» входять: прибудова «а», сходи «а1», «а2», огорожа «1». Право комунальної власності зареєстровано в РПВН. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна 3077396407080. Земельна ділянка під об’єктом малої приватизації не сформована.

Starting price

UAH396,000.00

without VAT
Auction unsuccessful
View in the cabinet
Bid acceptance

from Mar 15, 2025, 12:03

until Mar 24, 2025, 20:00

Auction
not conducted
Qualification
not conducted
Auction complete
not conducted
Offers to be submitted:
Mar 15, 2025, 12:03 – Mar 24, 2025, 20:00
Auction start:
Mar 25, 2025, 12:25
Announced date:
Mar 15, 2025, 12:03
Clarification period:
Mar 15, 2025, 12:03 – Mar 15, 2025, 12:03
Period of questions:
Mar 15, 2025, 12:03 – Mar 24, 2025, 18:00
Period of answers:
Mar 15, 2025, 12:03 – Mar 24, 2025, 18:00

Show all important dates

Hide dates

Auction protocol

About auction

Auction ID:
SPE001-UA-20250315-43812
Registration fee:
UAH1,600.00
Warranty fee:
UAH79,200.00
Privatization object:
Auction notice:
The item is being tendered:
First time
A minimum number of participants:
1
Starting price:
UAH396,000.00 without VAT
VAT is charged on the final amount:
No
Minimum step:
UAH3,960.00
Type of ownership:
Municipal
Sale conditions:
Yes
Procedure and place of acquaintance with the property:
Ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з Відділом публічних закупівель та договірної роботи апарату Ківерцівської міської ради та її виконавчого комітету за номером телефону: 0667116645

Show more information

Hide detailed information

List of objects

Description Quantity Address
1

Основна площа – 55,5 кв.м.; допоміжна площа – 24,6 кв.м. Рік побудови 1960. Фундамент бетон, стіни дерево, покрівля а/ц листи, перекриття дерево, підлога дошки. Інженерне обладнання: електрика так, водопровід ні, каналізація ні, газопровід ні. Загальна площа – 80,1 кв.м. Площа забудови 95,4 кв.м. Будівельний об’єм 256,0 куб. м. Кількість поверхів будівлі 1. До складу приміщення бібліотеки-філія «А-1» входять: прибудова «а», сходи «а1», «а2», огорожа «1». Земельна ділянка під об’єктом малої приватизації не сформована.

CAV code: 04232000-3 Administrative building, premises in the administrative building
Classifier of state property (DM): 101 Іndividual immovable asset

Quantity:

1 accounting unit

Address:

Україна, 45220, Волинська область, Суськ, С-031303

Type:
Property
State of official registration:
Complete
Registration ID:
3077396407080
Registration date:
Jan 28, 2025, 10:00
The total object area of the building, sq.m:
80.1
The total area of the building, sq.m:
80.1
Construction year:
1960
The number of the floor or floors:
1
Connection to the electrical network:
Yes
Water:
Is absent
Sewerage:
Is absent
Gasification:
Is absent
Central heating:
Is absent
Autonomous heating:
Is absent
Counter heating:
Is absent
Ventilation:
Is absent
Air conditioning:
Is absent
Telephones:
Is absent
TV:
Is absent
Internet:
Is absent
Elevator:
Is absent
Security alarm:
Is absent
Fire alarm:
Is absent
Coordinates:
Latitude: 50.950129 Longitude: 25.42548

Location on the map

Auction documents 10 documents

Organizer

Name:
EDRPOU:
26516861
Address:
Україна, 45201, Волинська область, р-н. Луцький м. Ківерці, вул. Шевченка буд. 14, KOATUU: 0700000000, ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ЛУЦЬК
Representative information:
Начальник відділу з питань публічних закупівель, договірної роботи та комунального майна апарату Ківерцівської міської ради та її виконавчого комітету відповідно до розпорядження міського голови №64-ро від 25 листопада 2020 року

Main contact

Name:
Гурич Ірина
E-mail:
Phone:
+380667116645
Web site:

Show contacts

Hide contacts

Asset holder information

Name:
EDRPOU:
26516861
Address:
Україна, 45220, Волинська область, село Суськ, вулиця Молодіжна, 23, KOATUU: 0721886801, СУСЬК
Representative information:
Розпорядження міського голови №64-ро від 25 листопада 2020 року

Main contact

Name:
Гурич Ірина
E-mail:
Phone:
+380667116645

Show contacts

Hide contacts

Useful links

List of auctions of organizer КІВЕРЦІВСЬКА МІСЬКА РАДА

You may be interested

Name:
Ярмистий Василь Іванович
E-mail: [email protected] Phone: +380502468761 EDRPOU:
42891875
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH283,934.00 without VAT

View

Школа клуб загальною площею 143,1 кв.м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Софіянівка, вул. Шевченка, 10

Школа клуб загальною площею 143,1 кв.м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Софіянівка, вул. Шевченка, 10
Name:
Наталія Володимирівна Кизицька
E-mail: [email protected] Phone: +380332240057 Web site: EDRPOU:
42899921
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH208,651.00 without VAT

View

Будівлі та споруди у складі: адмінбудівля, А-1 загальною площею 345,4 кв. м; котельня з гаражом, Б-1 загальною площею 184,0 кв. м; ганок а-1; ганок б-1; ганок б'-1; ганок б''-1, ганок б'''-1; оглядова яма б''''-1; паркан №1; ворота №2; вентиляційна шахта №3; пожежний резервуар №4; мощення І, за адресою: Дніпропетровська обл., Кам’янський р-н, c. Мости, вул. Нагірна, 1

Будівлі та споруди у складі: адмінбудівля, А-1 загальною площею 345,4 кв. м; котельня з гаражом, Б-1 загальною площею 184,0 кв. м; ганок а-1; ганок б-1; ганок б'-1; ганок б''-1, ганок б'''-1; оглядова яма б''''-1; паркан №1; ворота №2; вентиляційна шахта №3; ...
Name:
Коломоєць Вікторія Олександрівна
E-mail: [email protected] Phone: +380567441141 EDRPOU:
42767945
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH696,400.00 without VAT

View