нежитлове приміщення (хірургічне відділення), загальною площею 1468,6 кв.м. що знаходиться за адресою: вул. Я. Осмомисла, 15, м. Галич

нежитлове приміщення колишньої центральної районної лікарні, загальною площею 1468,6 кв.м. що знаходиться за адресою: вул. Я. Осмомисла, 15, м. Галич. Не використовуються з 2016 року. Частина приміщення першого поверху площею 45,6 кв. м знаходиться в оренді. Договір оренди №25 від 03.02.2020, орендар – Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції, річна орендна плата –1 грн, термін дії договору з 03.02.2020 до закінчення воєнного стану та протягом чотирьох місяців з дати припинення чи скасування воєнного стану (пункт 5 постанови КМУ від 27 травня 2022 року №634 «Про особливості оренди державного та комунального майна у період воєнного стану»).

Starting price

UAH6,245,842.00

without VAT
Auction unsuccessful
View in the cabinet
Bid acceptance

from Oct 1, 2023, 14:33

until Oct 25, 2023, 20:00

Auction
not conducted
Qualification
not conducted
Auction complete
not conducted
Offers to be submitted:
Oct 1, 2023, 14:33 – Oct 25, 2023, 20:00
Auction start:
Oct 26, 2023, 11:40
Announced date:
Oct 1, 2023, 14:33
Clarification period:
Oct 1, 2023, 14:33 – Oct 1, 2023, 14:33
Period of questions:
Oct 1, 2023, 14:33 – Oct 25, 2023, 18:00
Period of answers:
Oct 1, 2023, 14:33 – Oct 25, 2023, 18:00

Show all important dates

Hide dates

Auction protocol

About auction

Auction ID:
SPE001-UA-20231001-51457
Registration fee:
UAH1,340.00
Warranty fee:
UAH1,249,168.40
Privatization object:
Auction notice:
The item is being tendered:
First time
A minimum number of participants:
1
Starting price:
UAH6,245,842.00 without VAT
VAT is charged on the final amount:
No
Minimum step:
UAH62,458.00
Type of ownership:
Municipal
Sale conditions:
No
Procedure and place of acquaintance with the property:
Час і місце проведення огляду об’єкта: у робочі дні з 8.00 до 17.15, п’ятниця – з 8.00 до 16.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00, відповідальна особа: завідувач сектору житлово-комунального господарства та управління майном Галицької міської ради Павлик Надія Орестівна, електронна адреса [email protected] площа Волі, 1, м. Галич

Show more information

Hide detailed information

List of objects

Description Quantity Address
1

Нежитлове приміщення колишньої центральної районної лікарі. Внаслідок тривалого невикористання відбулися суттєві пошкодження та руйнування інженерних мереж. З метою подальшого використання, усунення пошкоджень тривалого погоднього впливу необхідно провести ряд ремонтно-будівельних робіт

CAV code: 04230000-9 Адміністративно-офісна нерухомість
Classifier of state property (DM): 101 Іndividual immovable asset

Quantity:

1 piece

Address:

Україна, 77100, Івано-Франківська область, Галич, вулиця Осмомисла

Type:
Property
State of official registration:
Complete
Registration ID:
41598316
Registration date:
Apr 15, 2021, 00:00
The total object area of the building, sq.m:
1468.6
The total area of the building, sq.m:
1468.6
The usable object area of the building, sq.m:
1468.6
Construction year:
1968
Construction technology:
Brick
The location of the object in the building:
Above-ground
The number of the floor or floors:
4 поверхи
Connection to the electrical network:
Yes
Water:
Present
Sewerage:
Present
Coordinates:
Latitude: 49.12124000 Longitude: 24.72801000

Location on the map

Auction documents 4 documents

Document name Document type Announced date
Illustration Oct 1, 2023, 14:33
Illustration Oct 1, 2023, 14:33
Technical specifications Oct 1, 2023, 14:33
Auction notice Oct 1, 2023, 14:33

Organizer

Name:
EDRPOU:
04054263
Address:
Україна, 77101, Івано-Франківська область, Галич, площа Волі, 1, KOATUU: 2621210100, ГАЛИЧ
Representative information:
розпорядження від 01 червня 2023 року №03.2-11/146

Main contact

Name:
Павлик Надія Орестівна
E-mail:
Phone:
+380964794244

Show contacts

Hide contacts

Asset holder information

Name:
EDRPOU:
04054263
Address:
Україна, 77101, Івано-Франківська область, Галич, площа Волі, 1, KOATUU: 2621210100, ГАЛИЧ
Representative information:
розпорядження №03.2-11/146 від 01.06.2023

Main contact

Name:
Павлик Надія Орестівна
E-mail:
Phone:
+380343121394

Show contacts

Hide contacts

Useful links

List of auctions of organizer ГАЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

You may be interested

частина нежитлового приміщення комунальної власності (431/1000 частка будівлі бувшого кінотеатру «Ювілейний»)

частина нежитлового приміщення комунальної власності (431/1000 частка будівлі бувшого кінотеатру «Ювілейний»)
Name:
Трохименко Микола Валерійович
E-mail: [email protected] Phone: +380433321902 Web site: EDRPOU:
04326106
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH3,593,136.00 without VAT

View

Продається адмінприміщення загальною площею 761,6 кв.м, що розташоване за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р. (Любешівський р.), смт Любешів, вул. Свободи (вул. Червоноармійська), буд. 24

Продається адмінприміщення загальною площею 761,6 кв.м, що розташоване за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р. (Любешівський р.), смт Любешів, вул. Свободи (вул. Червоноармійська), буд. 24
Name:
Андрій Міхедов
E-mail: [email protected] Phone: +380952822088 EDRPOU:
00034186
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH3,250,000.00 including VAT

View

Продаж виробничої бази асфальтобетонного заводу у м. Фастів

Продаж виробничої бази асфальтобетонного заводу у м. Фастів
Name:
Вакуленко Юрій Олексійович
E-mail: [email protected] Phone: 0672355877 EDRPOU:
42675488
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH12,000,000.00 including VAT

View