Караульне приміщення за адресою: вулиця Солдатська №9, село Сокиричі, Луцького району, Волинської області
Об’єкт являє собою частину комплексу захисних споруд цивільного захисту з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, які вилучені з цивільного обороту та відповідно до інформації, наданої Луцьким районним управлінням Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області, не відносяться до фонду захисних споруд цивільного захисту. Зазначений об’єкт розташований за адресою: вулиця Солдатська №9, село Сокиричі, Луцького району, Волинської області. Відповідно до
даних технічного паспорта: Караульне приміщення є одноповерховою будівлею із трьох приміщень, загальною площею 98,7 кв.м. (приміщення 1 – 15,7 кв.м. приміщення 2 – 33,8 кв.м. приміщення 3 – 49,2 кв.м.), площа забудови – 122,6 кв.м. Рік побудови будівлі 1961. Матеріал стін – керамічна цегла, фундамент бетонний, покрівля – шифер, перекриття – залізобетонні плити, підлога – цемент. Інженерне обладнання відсутнє.
Загальна площа – 98,7 кв.м. Площа забудови 122,6 кв.м. Будівельний об’єм 606,0 куб. м. Кількість поверхів будівлі 1. Право комунальної власності зареєстровано в РПВН.
Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна 2554353007080.
Земельна ділянка під об’єктом малої приватизації не сформована.
UAH49,650.00
without VATOrganizer:
КІВЕРЦІВСЬКА МІСЬКА РАДАfrom Apr 8, 2025, 18:00
until Apr 17, 2025, 16:25
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 4 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
Reason for canceling the auction
| Document name | Document type | Announced date |
| Cancellation details | Apr 9, 2025, 13:45 |
List of objects
| № | Description | Quantity | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Відповідно до даних технічного паспорта: Караульне приміщення є одноповерховою будівлею із трьох приміщень, загальною площею 98,7 кв.м. (приміщення 1 – 15,7 кв.м. приміщення 2 – 33,8 кв.м. приміщення 3 – 49,2 кв.м.), площа забудови – 122,6 кв.м. Рік побудови будівлі 1961. Матеріал стін – керамічна цегла, фундамент бетонний, покрівля – шифер, перекриття – залізобетонні плити, підлога – цемент. Інженерне обладнання відсутнє. Загальна площа – 98,7 кв.м. Площа забудови 122,6 кв.м. Будівельний об’єм 606,0 куб. м. Кількість поверхів будівлі 1. Об’єкт являє собою частину комплексу захисних споруд цивільного захисту з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, які вилучені з цивільного обороту та відповідно до інформації, наданої Луцьким районним управлінням Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області, не відносяться до фонду захисних споруд цивільного захисту. Земельна ділянка під об’єктом малої приватизації не сформована.
CAV code: 04212000-7 Warehouse building, hangar, etc., and parts thereof
Classifier of state property (DM): 101 Іndividual immovable asset
|
Quantity: 1 accounting unit |
Address: Україна, 45223, Волинська область, Сокиричі, 1, Набережна вулиця |
|
Type:
Property
State of official registration:
Complete
Registration ID:
2554353007080
Registration date:
Dec 22, 2021, 15:00
The total object area of the building, sq.m:
98.7
The total area of the building, sq.m:
98.7
Construction year:
1961
Connection to the electrical network:
No
Water:
Is absent
Sewerage:
Is absent
Gasification:
Is absent
Central heating:
Is absent
Autonomous heating:
Is absent
Counter heating:
Is absent
Ventilation:
Is absent
Air conditioning:
Is absent
Telephones:
Is absent
TV:
Is absent
Internet:
Is absent
Elevator:
Is absent
Security alarm:
Is absent
Fire alarm:
Is absent
Coordinates:
Latitude: 50.8658038554 Longitude: 25.4987057758
|
|||
Location on the map
Auction documents 10 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Technical specifications | Apr 8, 2025, 18:00 | |
| Technical specifications | Apr 8, 2025, 18:00 | |
| Illustration | Apr 8, 2025, 18:00 | |
| Illustration | Apr 8, 2025, 18:00 | |
| Illustration | Apr 8, 2025, 18:00 | |
| Illustration | Apr 8, 2025, 18:00 | |
| Auction notice | Apr 8, 2025, 18:00 | |
| Evaluation criteria | Apr 8, 2025, 18:00 | |
| Evaluation criteria | Apr 8, 2025, 18:00 | |
| Draft contract | Apr 8, 2025, 18:00 |
Show documents
Hide documents
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Asset holder information
Main contact
Show contacts
Hide contacts