Англійський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалівзниця" на балансі філії "ЦТС "Ліски" (1 вагон за 1 добу) рухомий склад-платформа фітінгова довжиною 40 футів (20 штук). Початкова ціна реалізації - 2150 грн/вагон на добу без
ПДВ. Навантаження та оформлення документів на перевезення вантажу з 12.09.2026 по 20.09.2026 згідно з графіком оголошень, що знаходиться за посиланням https://uz-cargo.uz.gov.ua. Полігон навантаження - без обмежень за винятком прифронтових станцій, а саме Новгород-Сіверський (339906), Глухів (328403), Шостка (328206), Терещенська (328102), Ворожба (329302), Городня (327103), Янпіль (32860), Максимівка (446703), Губарівка (446402), Кириківка (446101), Охтирка (446205), Тростянець-Смородине (446008), Лебединська (445908), Низи (445700), Баси (445607), Суми-Товарна (445400), Суми (445306), Торопилівка (445202), Вири (444905), Білопілля (444708), Віринський Завод (445005). Полігон вивантаження – без обмежень за винятком прифронтових станцій, а саме Новгород-Сіверський (339906), Глухів (328403), Шостка (328206), Терещенська (328102), Ворожба (329302), Городня (327103), Янпіль (32860), Максимівка (446703), Губарівка (446402), Кириківка (446101), Охтирка (446205), Тростянець-Смородине (446008), Лебединська (445908), Низи (445700), Баси (445607), Суми-Товарна (445400), Суми (445306), Торопилівка (445202), Вири (444905), Білопілля (444708), Віринський Завод (445005). Середня швидкість перевезення власного вагону вагону Перевізника за одну добу (км/доба) (V ср) визначається згідно таблиці 3 Додатку 1-2 до Договору та коефіцієнт порожнього пробігу (Кпп) згідно таблиці 2 Додатку 1-2 до Договору, які діють станом на дату проведення електронних торгів. З актуальною інформацією, про використання середніх швидкостей можна ознайомитись за посиланням https://uz-cargo.uz.gov.ua/. Під час участі в аукціонах "ProZorro.Продажі" першочергового просимо враховувати переробну спроможність під'їзних колій, а також станцій відправлення та призначення. При визначенні плати за користування (при здійснені навантажувально-розвантажувальних робіт та при затримках на шляху прямування ) застосовується ставка плати за використання на підставі результатів електронних торгів відповідно до п.7.2 Додатку 1-5 до Договору. Переадресування дозволяється здійснювати при дотриманні умов аукціону. Не дозволяється планувати перевезення, проставляти електронні заявки та здійснювати навантаження зі станцій , що обмежені конвенційними заборонами. Дозволяється вантажити вагони в різні дати та різні напрямки в рамках одного лоту. /// Тип - 7; Кількість вагонів - 20; Рухомий склад - платформи фітінгові - 96; Полігон навантаження - без обмежень за винятком прифронтових станцій, а саме Новгород- Сіверський (339906), Глухів (328403), Шостка (328206), Терещенська (328102), Ворожба (329302), Городня (327103), Янпіль (32860), Максимівка (446703), Губарівка (446402), Кириківка (446101), Охтирка (446205), Тростянець-Смородине (446008), Лебединська (445908), Низи (445700), Баси (445607), Суми-Товарна (445400), Суми (445306), Торопилівка (445202), Вири (444905), Білопілля (444708), Віринський Завод (445005). ; Дата подачі вагону початкова - 12-09-2026 00:00; Дата подачі вагону кінцева - 20-09-2026 23:59; Дата проставлення електронної заявки початкова - 09-09-2026 00:00; Дата проставлення електронної заявки кінцева - 17-09-2026 20:00
Англійський аукціон. Рухомий склад - платформа фітінгова довжиною 40 футів. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалізниця" на балансі філії "ЦТС "Ліски" згідно з Додатком 1-5 до Договоу про надання послуг з організації перевезень вантажів залізничним транспортом. Відповідно до п. 8.4. вищезазначеного Додатку Перевізник не несе відповідальність за неможливість надати пслугу, якщо обраний Замовник - Переможцем електронних торгів (аукціону) маршрут має обмеження, в тому числі конвенційні
заборони. Середня швидкість перевезення власного вагону Перевізника за одну добу (км/доба) (V ср) визначається згідно таблиці 3 Додатку 1-2 до Договору та коефіцієнт порожнього пробігу (Кпп) згідно таблиці 2 Додатку 1-2 до Договору, які діють станом на дату проведення електронних торгів. З актуальною інформацією, про використання середніх швидкостей можна ознайомитись за посиланням https://uz-cargo.uz.gov.ua/. Навантаження та оформлення документів на перевезення вантажу з 12.09.2026 по 20.09.2026. Подача замовлення на перевезення в АС "Месплан" для узгодження в робочі години відділу планування. Щодо планувань перевезень в АС Месплан звертатись за телефонами: 044 465 32 67; 044 465 32 93; 063 460 09 61; 063 460 08 81 згідно графіка роботи відділу планування, а саме з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, п’ятниця з 8:00 до 15:45. Полігон навантаження - без обмежень за винятком прифронтових станцій, а саме Новгород- Сіверський (339906), Глухів (328403), Шостка (328206), Терещенська (328102), Ворожба (329302), Городня (327103), Янпіль (32860), Максимівка (446703), Губарівка (446402), Кириківка (446101), Охтирка (446205), Тростянець-Смородине (446008), Лебединська (445908), Низи (445700), Баси (445607), Суми-Товарна (445400), Суми (445306), Торопилівка (445202), Вири (444905), Білопілля (444708), Віринський Завод (445005). Полігон вивантаження – без обмежень за винятком прифронтових станцій, а саме Новгород-Сіверський (339906), Глухів (328403), Шостка (328206), Терещенська (328102), Ворожба (329302), Городня (327103), Янпіль (32860), Максимівка (446703), Губарівка (446402), Кириківка (446101), Охтирка (446205), Тростянець-Смородине (446008), Лебединська (445908), Низи (445700), Баси (445607), Суми-Товарна (445400), Суми (445306), Торопилівка (445202), Вири (444905), Білопілля (444708), Віринський Завод (445005). Під час участі в аукціонах «ProZorro.Продажі» першочергово просимо враховувати переробну спроможність під’їзних колій, а також станцій відправлення та призначення. Переадресування дозволяється здійснювати при дотриманні умов аукціону. При визначенні плати за користування (при здійсненні навантажувально-розвантажувальних робіт та при затримках на шляху прямування) застосовується ставка плати за використання на підставі результатів електронних торгів відповідно до п.7.2 Додатку 1-5 до Договору. Плата за використання вагонів власності АТ "Укрзалізниця" по території України буде розраховуватись за ставкою переможця електронних торгів. Строк підписання переможцем протоколу електронних торгів у ЕТС спливає о 16.00 на наступний робочий день після дати формування протоколу електронних торгів у ЕТС. Учасники електронного аукціону зобов’язані мати діючий Договір про надання послуг з організації перевезень вантажів залізничним транспортом, та бути відсутні в списку (реєстрі) осіб, яким обмежено доступ до участі в електронних торгах. Не дозволяється планувати перевезення, проставляти електронні заявки та здійснювати навантаження зі станцій, що обмежені конвенційними заборонами. Початкова ціна реалізації - 2150 грн/доба (без ПДВ). Дозволяється вантажити вагони в різні дати та різні напрямки в рамках одного лоту.
from Sep 3, 14:17
until Sep 6, 20:00
from Sep 7, 12:40
Show all important dates
Hide dates
About auction
Show more information
Hide detailed information
List of objects
| № | Description | Quantity | Address | |||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Англійський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалівзниця" на балансі філії "ЦТС "Ліски" (1 вагон за 1 добу) рухомий склад-платформа фітінгова довжиною 40 футів /// Тип - 7; Кількість вагонів - 20; Рухомий склад - платформи фітінгові - 96; Полігон навантаження - без обмежень за винятком прифронтових станцій, а саме Новгород- Сіверський (339906), Глухів (328403), Шостка (328206), Терещенська (328102), Ворожба (329302), Городня (327103), Янпіль (32860), Максимівка (446703), Губарівка (446402), Кириківка (446101), Охтирка (446205), Тростянець-Смородине (446008), Лебединська (445908), Низи (445700), Баси (445607), Суми-Товарна (445400), Суми (445306), Торопилівка (445202), Вири (444905), Білопілля (444708), Віринський Завод (445005). ; Дата подачі вагону початкова - 12-09-2026 00:00; Дата подачі вагону кінцева - 20-09-2026 23:59; Дата проставлення електронної заявки початкова - 09-09-2026 00:00; Дата проставлення електронної заявки кінцева - 17-09-2026 20:00
CAV code: 34621100-7 Railway freight wagons
CPVS code: MA08-5 For railway use
|
Quantity: 20 piece |
Address: Not indicated |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Request period:
Sep 9, 00:00 – Sep 17, 20:00
Load period:
Sep 12, 00:00 – Sep 20, 23:59
Wagon species:
96 - Stack cars
Load object:
без обмежень за винятком прифронтових станцій, а саме Новгород- Сіверський (339906), Глухів (328403), Шостка (328206), Терещенська (328102), Ворожба (329302), Городня (327103), Янпіль (32860), Максимівка (446703), Губарівка (446402), Кириківка (446101), Охтирка (446205), Тростянець-Смородине (446008), Лебединська (445908), Низи (445700), Баси (445607), Суми-Товарна (445400), Суми (445306), Торопилівка (445202), Вири (444905), Білопілля (444708), Віринський Завод (445005).
Auction restriction
Auction restriction exclusion
|
||||||||||||||||||||||||||||||
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Філія "Центр транспортної логістики" АТ "Укрзалізниця"You may be interested
UAH2,150.00 without VAT
ViewUAH2,150.00 without VAT
ViewUAH2,150.00 without VAT
View