Земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,0801 га. Закарпатська область, Ужгородський район, с.Оноківці, кадастровий номер: 2124884800:11:011:0326
Земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,0801 га. Закарпатська область, Ужгородський район, с.Оноківці, кадастровий номер: 2124884800:11:011:0326 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд
UAH585,931.50
without VATOrganizer:
ОНОКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДАfrom Sep 22, 2025, 18:00
until Oct 19, 2025, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
About auction
Show more information
Hide detailed information
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,0801 га. Закарпатська область, Ужгородський район, с.Оноківці, кадастровий номер: 2124884800:11:011:0326 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд
CAV code: 06111000-3 Residential land (land used for housing (residential buildings, dormitories, outbuildings, etc.); land used to house garage construction)
Purpose of land (KVTSPZ): 02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
Type of land (CVZU): 012.00 Землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під будівництво (будівництво на яких не розпочато)
|
Area: 801 hectare |
Address: Україна, 89412, Закарпатська область, с.Оноківці, , |
|
Land area, ha:
801.0
Cadastral number:
2124884800:11:011:0326
Type of ownership:
Municipal
Coordinates:
Latitude: 48.65815161276983 Longitude: 22.31813129877844
|
|||
Location on the map
Auction documents 4 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Technical specifications | Sep 18, 2025, 14:47 | |
| Auction notice | Sep 18, 2025, 14:47 | |
| Draft contract | Sep 18, 2025, 14:47 | |
| Illustration | Sep 18, 2025, 14:47 |
Participants of auction 1 participant
| Participant | Offer | Status | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Participant:
Name:
Козар Андрій Васильович
INN/RNUKPN:
3165321639
|
Offer: UAH590,000.00 |
Status: Not considered |
Documents: Documents submitted with the offer 3 documents
Documents submitted with the offer 3 documents
|
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer ОНОКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДАYou may be interested
земельна ділянка, площею 0,1000 га., кадастровий номер 3211300000:69:001:0225, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), місце знаходження: Київська область, м. Ржищів, вулиця Липова(Менжинського) 40.
UAH373,000.00 without VAT
ViewЗемельна ділянка кадастровий номер: 3221480901:01:027:0030, площею 0.1500 га, цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), адреса: вул. Волошкова, с. Велика Солтанівка, Васильківський район, Київська область
UAH720,800.00 without VAT
ViewПродаж права оренди (річної орендної плати) на 15 років земельної ділянки по вул. Кропивницького (біля будинку № 5) загальною площею 0,4188 га (кадастровий № 3510100000:25:156:0055) для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови (код виду цільового призначення – 02.09, категорія земель – землі житлової та громадської забудови).
UAH309,396.07 without VAT
View