Повторні земельні торги у формі електронного аукціону щодо продажу у власність земельної ділянки площею 0,0800 га з кадастровим номером 2124884500:11:014:0087, розташованої за адресою: вул. Головна, с. Невицьке, Ужгородський район
земельна ділянка площею 0,0800 га з кадастровим номером 2124884500:11:014:0087, що належить до земель житлової та громадської забудови з цільовим призначенням – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗ – 03.07), розташованої за адресою: вул. Головна, с. Невицьке, Ужгородський район, яка належить до комунальної власності Оноківської сільської ради
from Dec 4, 2023, 18:00
until Jan 9, 2024, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
About auction
Show more information
Hide detailed information
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
земельну ділянку (лот № 1) площею 0,0800 га з кадастровим номером 2124884500:11:014:0087, що належить до земель житлової та громадської забудови з цільовим призначенням – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗ – 03.07), розташованої за адресою: вул. Головна, с. Невицьке, Ужгородський район, яка належить до комунальної власності Оноківської сільської ради
CAV code: 06112000-0 Землі громадської забудови (землі, які використовуються для розміщення громадських будівель і споруд (готелів, офісних будівель, торговельних будівель, для публічних виступів, для музеїв та бібліотек, для навчальних та дослідних закладів, для лікарень та оздоровчих закладів), інших об'єктів загального користування)
Purpose of land (KVTSPZ): 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі
Type of land (CVZU): 008.00 Землі під громадською забудовою
|
Area: 0.08 hectare |
Address: Україна, 89410, Закарпатська область, с. Невицьке, вул. Головна |
|
Land area, ha:
0.08
Cadastral number:
2124884500:11:014:0087
Type of ownership:
Municipal
Encumbrances information:
обтяження відсутні
Coordinates:
Latitude: 48.67029466572543 Longitude: 22.382393950153325
|
|||
Location on the map
Auction documents 9 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Auction notice | Nov 30, 2023, 17:28 | |
| Auction notice | Nov 30, 2023, 17:28 | |
| Auction notice | Nov 30, 2023, 17:28 | |
| Auction notice | Nov 30, 2023, 17:28 | |
| Auction notice | Nov 30, 2023, 17:28 | |
| Technical specifications | Nov 30, 2023, 17:28 | |
| Draft contract | Nov 30, 2023, 17:28 | |
| Illustration | Nov 30, 2023, 17:28 | |
| Auction notice | Nov 30, 2023, 17:28 |
Show documents
Hide documents
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer ОНОКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА УЖГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІYou may be interested
Продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,1164 га, кадастровий номер 4623085200:07:000:0079, для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов'язаною з отриманням прибутку за адресою: Львівська область, Стрийський район, с. Криниця, в межах населеного пункту
UAH287,000.00 without VAT
ViewПродаж права оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,4233 га, кадастровий номер: 4610136900:09:006:0012, що розташована за адресою: м. Львів, вул. Трускавецька, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, (вид цільового призначення земельної ділянки 03.10) за рахунок земель житлової та громадської забудови.
UAH611,545.81 without VAT
ViewЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА. Кадастровий номер 0520680200:05:001:0085, 03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, площею 0,02 га
UAH520,000.00 without VAT
View