продаж земельної ділянки
продаж земельної ділянки
from Feb 24, 2022, 18:00
until Mar 21, 2022, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 3 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка загальною площею 0,098 га з розташованими на ній земельними полібшеннями у вигляді недобудованого житлового будинку, за адресою: Одеська область, Овідіопольський район, с. Санжійка, вул. Нооселів, ділянка № 13, кадастровий номер: 5123781300:03:001:0624
CAV code: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Purpose of land (KVTSPZ): 01 Земельні ділянки сільськогосподарського призначення
Type of land (CVZU): 013.00 Землі під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами
|
Area: 0.098 hectare |
Address: Україна, 67851, Одеська область, САНЖІЙКА, Одеська обл., Овідіопольський р-н., с. Санжійка, вул. Новоселів,13 |
|
Land area, ha:
0.098
Cadastral number:
5123781300:03:001:0624
Type of ownership:
Private
Coordinates:
Latitude: 46.22955750211531 Longitude: 30.6030213759684 Elevation: 13
|
|||
Location on the map
Auction documents 8 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Illustration | Feb 22, 2022, 14:34 | |
| Illustration | Feb 22, 2022, 14:34 | |
| Illustration | Feb 22, 2022, 14:34 | |
| Auction notice | Feb 22, 2022, 14:34 | |
| Technical specifications | Feb 22, 2022, 14:34 | |
| Technical specifications | Feb 22, 2022, 14:34 | |
| Technical specifications | Feb 22, 2022, 14:34 | |
| Draft contract | Feb 22, 2022, 14:34 |
Show documents
Hide documents
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Приватний виконавець Виконавчого округу Одеської області Шуляченко Микола БорисовичYou may be interested
1 торги. Земельна ділянка, площею – 6.0403 га, кадастровий номер - 3524380800:02:000:0789, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кіровоградська область, Голованівський (Вільшанський) район, Добрянська сільська рада
UAH450,500.00 without VAT
View1 торги. Земельна ділянка, площею – 9.1509 га, кадастровий номер - 3520887600:02:000:0302, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кіровоградська область, Кропивницький (Бобринецький) район, Федіївська сільська рада
UAH593,000.00 without VAT
View1 торги. Земельна ділянка, площею – 5.8343 га, кадастровий номер - 3522855100:02:000:1152, цільове призначення: для ведення фермерського господарства на території Кіровоградська область, Кропивницький район, Компаніївська селищна рада, за межами смт Компаніївка
UAH402,600.00 without VAT
View