Продаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки, площею 10.0611 га , кадастровий номер: 0721884300:03:000:1140 сільськогосподарського призначення , що розташована на території Ківерцівської міської ради , Луцького району,
Волинської області.
Продаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки, площею 10.0611 га, кадастровий номер: 0721884300:03:000:1140 сільськогосподарського призначення , яка намічена для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розташована на території Ківерцівської міської ради, Луцького району, Волинської області.
UAH22,339.52
without VATOrganizer:
КІВЕРЦІВСЬКА МІСЬКА РАДАfrom Jul 1, 18:00
until Jul 29, 20:00
from Jul 30, 11:20
until Jul 30, 11:49
from Jul 30, 11:49
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 3 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Продаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки, площею 10.0611 га, кадастровий номер: 0721884300:03:000:1140 сільськогосподарського призначення , яка намічена для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розташована на території Ківерцівської міської ради, Луцького району, Волинської області.
CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Purpose of land (KVTSPZ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Type of land (CVZU): 001.01 Рілля
|
Area: 10.0611 hectare |
Address: Україна, Волинська область, Луцький район, за межами населений пунктів Ківерцівської міської ради |
|
Land area, ha:
10.0611
Cadastral number:
0721884300:03:000:1140
Type of ownership:
Municipal
|
|||
Location on the map
Auction documents 8 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Illustration | Jun 29, 09:37 | |
| Illustration | Jun 29, 09:37 | |
| Illustration | Jun 29, 09:37 | |
| Auction notice | Jun 29, 09:37 | |
| Technical specifications | Jun 29, 09:37 | |
| Technical specifications | Jun 29, 09:37 | |
| Technical specifications | Jun 29, 09:37 | |
| Draft contract | Jun 29, 09:37 |
Show documents
Hide documents
Auction history
View
Participants of auction 2 participants
| Participant | Offer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Participant:
Name:
Sobchyshyn Artem
EDRPOU:
32807951
|
Offer: UAH86,224.00 |
Status: Disqualified |
Documents: Documents submitted with the offer 6 documents
Decision of the responsible person 1 document
Documents submitted with the offer 6 documents
Decision of the responsible person 1 document
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Termination reason:
Refusal or non-signing of the protocol
Verification period:
Jul 30, 11:49 – Aug 7, 18:00
Signature period:
Jul 30, 11:49 – Aug 27, 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Participant:
Name:
Демків Микола Романович
EDRPOU:
42917327
|
Offer: UAH26,330.00 |
Status: Contract waiting |
Documents: Documents submitted with the offer 7 documents
Decision of the responsible person 1 document
Documents submitted with the offer 7 documents
Decision of the responsible person 1 document
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Contract status:
Contract waiting
Contract price
UAH26,330.00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Verification period:
Aug 5, 09:48 – Aug 13, 18:00
Signature period:
Aug 5, 09:48 – Sep 2, 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Bank details
Lot payments
Account in currency UAH (Ukrainian hryvnia)
Account in currency UAH (Ukrainian hryvnia)
Show bank details
Hide bank details
Useful links
List of auctions of organizer КІВЕРЦІВСЬКА МІСЬКА РАДАYou may be interested
Земельна ділянка площею 0,3714 га, кадастровий номер 4621887200:07:000:0423, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення: 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський район, Сновицька сільська рада
UAH40,124.25 without VAT
ViewТреті торги. Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, загальною площею 0.8359 га, кадастровий номер 5620880600:04:006:0003, Місце розташування: Рівненська область, Володимирецький район, Балаховицька сільська рада, що зареєстровано на підставі договору оренди землі № бн від 01.12.2020 року, номер запису про інше речове право 39693381, строк дії іншого речового права 10 років до 01.12.2030
UAH37,340.50 without VAT
ViewТреті торги. Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, загальною площею 0.7121 га, кадастровий номер 5620880600:04:006:0272, Місце розташування: Рівненська область, Володимирецький район, Балаховицька сільська рада, що зареєстровано на підставі договору оренди землі № бн від 01.12.2020 року, номер запису про інше речове право 39698479, строк дії іншого речового права 10 років до 01.12.2030
UAH31,807.00 without VAT
View