Продаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки, площею 3.0000 га , кадастровий номер: 0721887200:06:000:2628 сільськогосподарського призначення , що розташована в с. Тростянець на території Ківерцівської міської ради , Луцького
району, Волинської області.
Продаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки, площею 3.0000 га, кадастровий номер: 0721887200:06:000:2628 сільськогосподарського призначення , яка намічена для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розташована в с. Тростянець на території Ківерцівської міської ради, Луцького району, Волинської області.
UAH4,469.89
without VATOrganizer:
КІВЕРЦІВСЬКА МІСЬКА РАДАfrom May 25, 18:00
until Jun 22, 20:00
from Jun 23, 12:25
until Jun 23, 13:03
from Jun 23, 13:03
until Jul 14, 11:15
Jul 14, 11:15
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 4 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Продаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки, площею 3.0000 га кадастровий номер: 0721887200:06:000:2628 сільськогосподарського призначення , яка намічена для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розташована в с. Тростянець на території Ківерцівської міської ради, Луцького району, Волинської області.
CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Purpose of land (KVTSPZ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Type of land (CVZU): 002.03 Багаторічні насадження
|
Area: 3 hectare |
Address: Україна, Волинська область, Луцький район, с. Тростянець |
|
Land area, ha:
3.0
Cadastral number:
0721887200:06:000:2628
Type of ownership:
Municipal
|
|||
Auction documents 12 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Illustration | May 21, 16:18 | |
| Illustration | May 21, 16:18 | |
| Illustration | May 21, 16:18 | |
| Illustration | May 21, 16:18 | |
| Auction notice | May 21, 16:18 | |
| Technical specifications | May 21, 16:18 | |
| Technical specifications | May 21, 16:18 | |
| Technical specifications | May 21, 16:18 | |
| Technical specifications | May 21, 16:18 | |
| Technical specifications | May 21, 16:18 | |
| Technical specifications | May 21, 16:18 | |
| Draft contract | May 21, 16:18 |
Show documents
Hide documents
Auction history
View
Participants of auction 3 participants
| Participant | Offer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Participant:
Name:
Бутко Валерій Володимирович
INN/RNUKPN:
2797121178
|
Offer: UAH80,000.00 |
Status: Auction winner |
Documents: Documents submitted with the offer 3 documents
Decision of the responsible person 1 document
Contract documents 3 documents
Documents submitted with the offer 3 documents
Decision of the responsible person 1 document
Contract documents 3 documents
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Contract status:
Payment under the contract executed
Contract number:
6/2026
The title of the contract:
Договір оренди земельної ділянки
Description of the contract:
Продаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки, площею 3.0000 га, кадастровий номер: 0721887200:06:000:2628 сільськогосподарського призначення , яка намічена для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розташована в с. Тростянець на території Ківерцівської міської ради, Луцького району, Волинської області.
Contract price
UAH80,000.00
Final price of the contract:
UAH80,000.00
The term of the contract:
Jul 9, 12:25 – Jul 9, 2036, 12:25
Date of signing the contract:
Jul 9, 12:05
Lot payment confirmation:
Yes
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Verification period:
Jun 23, 13:03 – Jul 1, 18:00
Payment period:
Jul 21, 18:00 – Jul 28, 21:00
Signature period:
Jun 23, 13:03 – Jul 21, 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Participant:
Name:
Лошук Андрій Іванович
EDRPOU:
05531943
|
Offer: UAH35,001.00 |
Status: Refused to wait |
Documents: Documents submitted with the offer 6 documents
Documents submitted with the offer 6 documents
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Participant:
Name:
Михальчук Руслан Васильович
INN/RNUKPN:
2682612857
|
Offer: UAH35,000.00 |
Status: Not considered |
Documents: Documents submitted with the offer 3 documents
Documents submitted with the offer 3 documents
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Bank details
Lot payments
Account in currency UAH (Ukrainian hryvnia)
Account in currency UAH (Ukrainian hryvnia)
Lot preparation payments
Account in currency UAH (Ukrainian hryvnia)
Show bank details
Hide bank details
Useful links
List of auctions of organizer КІВЕРЦІВСЬКА МІСЬКА РАДАYou may be interested
Треті торги. Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, загальною площею 0.1963 га, кадастровий номер 5620880600:04:016:0106, Місце розташування: Рівненська область, Володимирецький район, Балаховицька сільська рада, що зареєстровано на підставі договору оренди землі № бн від 01.12.2020 року, номер запису про інше речове право 39693575, строк дії іншого речового права 10 років до 01.12.2030
UAH8,772.00 without VAT
ViewТреті торги. Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, загальною площею 0.1963 га, кадастровий номер 5620880600:04:016:0112, Місце розташування: Рівненська область, Володимирецький район, Балаховицька сільська рада, що зареєстровано на підставі договору оренди землі № бн від 01.12.2020 року, номер запису про інше речове право 39636510, строк дії іншого речового права 10 років до 01.12.2030
UAH8,772.00 without VAT
ViewТреті торги. Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, загальною площею 0.1103 га, кадастровий номер 5620880600:04:016:0163, Місце розташування: Рівненська область, Володимирецький район, Балаховицька сільська рада, що зареєстровано на підставі договору оренди землі № бн від 01.12.2020 року, номер запису про інше речове право 39635994, строк дії іншого речового права 10 років до 01.12.2030
UAH4,930.00 without VAT
View