Продаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 0,1770 га, кадастровий номер: 4622710100:01:017:0230, що розташована за адресою: Львівська область, Львівський район, м. Жовква, вул. Княгині Ольги, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (КВЦПЗ – 03.07)

Продаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 0,1770 га, кадастровий номер: 4622710100:01:017:0230, що розташована за адресою: Львівська область, Львівський район, м. Жовква, вул. Княгині Ольги, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (КВЦПЗ – 03.07)

Starting price

UAH20,921.83

without VAT
Bidding called off
View in the cabinet
Bid acceptance

from Apr 27, 18:00

until May 24, 20:00

Auction
not conducted
Qualification
not conducted
Auction complete
not conducted
Offers to be submitted:
Apr 27, 18:00 – May 24, 20:00
Auction start:
May 25, 12:40
Announced date:
Apr 23, 11:17
Rectification period:
Apr 23, 11:17 – Apr 27, 18:00
Period of questions:
Apr 23, 11:17 – May 24, 18:00
Period of answers:
Apr 23, 11:17 – May 24, 18:00

Show all important dates

Hide dates

Auction protocol

About auction

Auction ID:
LRE001-UA-20260423-53364
Registration fee:
UAH864.70
Warranty fee:
UAH6,276.55
Previous auction identifier:
Lot number:
01
Lease duration:
7 years
The item is being tendered:
3 time
A minimum number of participants:
2
Starting price:
UAH20,921.83 without VAT
VAT is charged on the final amount:
No
Minimum step:
UAH209.22
The amount of costs (expenses) incurred for the preparation of the lot:
UAH22,412.23 without VAT
Normative monetary valuation:
UAH2,092,182.92
Lease type:
Land lease
Building restrictions:
Відомості про обмеження у використанні земельної ділянки, встановлені Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 №1051, не зареєстровано.
Procedure and place of acquaintance with the property:
Відповіді на запитання щодо лота та доступ до документації надаються протягом робочого часу, визначеного правилами внутрішнього трудового розпорядку організатора. Контактна особа - начальник відділу земельних ресурсів Жовківської міської ради Василенко Володимир Олегович ( тел. +380970550500, адреса електронної пошти [email protected] )
List and requirements of registration documents:
Відповідно до ч.7 ст. 137 ЗКУ, п.29 Вимог щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису) затверджених Постановою КМУ №1013 від 22.09.2021р. із змінами від 01.03.2024р., 03.09.2025 р., 10.12.2025р.
Platforms requisites:

Show more information

Hide detailed information

List of objects

Description Area Address
1

Продаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 0,1770га, кадастровий номер: 4622710100:01:017:0230, що розташована за адресою: Львівська область, Львівський район, м. Жовква, вул. Княгині Ольги, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (КВЦПЗ – 03.07)

CAV code: 06112000-0 Public land (land used to house public buildings and structures (hotels, office buildings, retail buildings, for public speaking, for museums and libraries, for educational and research institutions, for hospitals and health facilities), other public facilities)
Purpose of land (KVTSPZ): 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі
Type of land (CVZU): 008.03 Землі під соціально-культурними об'єктами

Area:

0.177 hectare

Address:

Україна, 80350, Львівська область, м.Жовква, вулиця Княгині Ольги,

Land area, ha:
0.177
Cadastral number:
4622710100:01:017:0230
Type of ownership:
Municipal
Coordinates:
Latitude: 50.06079638176061 Longitude: 23.948538870571173

Location on the map

Auction documents 16 documents

Document name Document type Announced date
Technical specifications Apr 23, 11:17
Technical specifications Apr 23, 11:17
Technical specifications Apr 23, 11:17
Technical specifications Apr 23, 11:17
Technical specifications Apr 23, 11:17
Technical specifications Apr 23, 11:17
Technical specifications Apr 23, 11:17
Draft contract Apr 23, 11:17
Illustration Apr 23, 11:17
Illustration Apr 23, 11:17
Illustration Apr 23, 11:17
Illustration Apr 23, 11:17
Illustration Apr 23, 11:17
Illustration Apr 23, 11:17
Illustration Apr 23, 11:17
Auction notice Apr 23, 11:17

Show documents

Hide documents

Participants of auction 1 participant

Participant Offer Status

Participant:

Name:
Хряпинський Антон Петрович
EDRPOU:
43356442

Offer:

UAH21,232.00

Status:

Not considered

Documents:

Documents submitted with the offer 6 documents

Document name Document type Announced date
Bid May 21, 09:57
Register extract or information on registration at the location May 24, 18:36
Ultimate beneficiary information May 21, 09:57
Registration fee approval May 21, 09:57
Guarantee approval May 21, 09:57
Qualification documents May 24, 18:33

Documents submitted with the offer 6 documents

Document name Document type Announced date
Bid May 21, 09:57
Register extract or information on registration at the location May 24, 18:36
Ultimate beneficiary information May 21, 09:57
Registration fee approval May 21, 09:57
Guarantee approval May 21, 09:57
Qualification documents May 24, 18:33

Organizer

Name:
EDRPOU:
04056248
Address:
Україна, 80300, Львівська область, м. Жовква, вул. Львівська, 40

Main contact

Name:
Василенко Володимир Олегович
E-mail:
Phone:
+380970550500

Show contacts

Hide contacts

Useful links

List of auctions of organizer Жовківська міська рада

You may be interested

Продаж права оренди земельної ділянки комунальної власності площею 0,0270 га, кадастровий номер 7110500000:02:003:0840 (землі житлової та громадської забудови), що розташована: вул. Незалежності (між будинками № 16 та № 18), місто Сміла, Черкаський район, Черкаська область

Продаж права оренди земельної ділянки комунальної власності площею 0,0270 га, кадастровий номер 7110500000:02:003:0840 (землі житлової та громадської забудови), що розташована: вул. Незалежності (між будинками № 16 та № 18), місто Сміла, Черкаський район, Черк...
Name:
Ткач Світлана Миколаївна
E-mail: [email protected] Phone: +380639570990 EDRPOU:
25874705
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH18,061.28 without VAT

View

Продаж права оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Незалежності м. Волочиськ Хмельницького району Хмельницької області

Продаж права оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Незалежності м. Волочиськ Хмельницького району Хмельницької області
Name:
Дацюк ВІта Петрівна
E-mail: [email protected] Phone: +380672533217 EDRPOU:
04060695
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH31,761.10 without VAT

View

Продаж права оренди земельної ділянки, кадастровий номер: 3220286601:20:014:0014, площею 0,1400 га, цільове призначення якої - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: Київська область, Броварський район, с. Садове, автошлях Березань-Войтове

Продаж права оренди земельної ділянки, кадастровий номер: 3220286601:20:014:0014, площею 0,1400 га, цільове призначення якої - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: Київська область, Броварський район, с. Садове, автошлях Березань-В...
Name:
Лепська Леся Василівна
E-mail: [email protected] Phone: +380457664896 EDRPOU:
38065504
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH32,439.71 without VAT

View