Продаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 0,1500 га, кадастровий номер: 4622789200:01:016:0064, що розташована за адресою: Львівська область, Львівський район, с. Туринка, вул. І. Франка, 81 ґ, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (КВЦПЗ – 02.01)

Продаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 0,1500 га, кадастровий номер: 4622789200:01:016:0064, що розташована за адресою: Львівська область, Львівський район, с. Туринка, вул. І. Франка, 81 ґ, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (КВЦПЗ – 02.01)

Starting price

UAH5,784.84

without VAT
Bidding called off
View in the cabinet
Bid acceptance

from Mar 5, 18:00

until Apr 2, 20:00

Auction
not conducted
Qualification
not conducted
Auction complete
not conducted
Offers to be submitted:
Mar 5, 18:00 – Apr 2, 20:00
Auction start:
Apr 3, 11:05
Announced date:
Mar 3, 17:01
Rectification period:
Mar 3, 17:01 – Mar 5, 18:00
Period of questions:
Mar 3, 17:01 – Apr 2, 18:00
Period of answers:
Mar 3, 17:01 – Apr 2, 18:00

Show all important dates

Hide dates

Auction protocol

About auction

Auction ID:
LRE001-UA-20260303-68826
Registration fee:
UAH864.70
Warranty fee:
UAH1,735.45
Lot number:
01
Lease duration:
20 years
The item is being tendered:
First time
A minimum number of participants:
2
Starting price:
UAH5,784.84 without VAT
VAT is charged on the final amount:
No
Minimum step:
UAH57.85
The amount of costs (expenses) incurred for the preparation of the lot:
UAH16,450.72 without VAT
Normative monetary valuation:
UAH578,483.75
Lease type:
Land lease
Building restrictions:
Охоронна зона навколо (уздовж) об'єкта енергетичної системи, площа земельної ділянки (її частини), на яку поширюється дія обмеження 0,0114 га. Строк дії обмеження: безстроково.
Procedure and place of acquaintance with the property:
Відповіді на запитання щодо лота та доступ до документації надаються протягом робочого часу, визначеного правилами внутрішнього трудового розпорядку організатора. Контактна особа - начальник відділу земельних ресурсів Жовківської міської ради Василенко Володимир Олегович ( тел. +380970550500, адреса електронної пошти [email protected] )
List and requirements of registration documents:
Відповідно до ч.7 ст. 137 ЗКУ, п.29 Вимог щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису) затверджених Постановою КМУ №1013 від 22.09.2021р. із змінами від 01.03.2024р., 03.09.2025р., 10.12.2025 р.
Platforms requisites:

Show more information

Hide detailed information

List of objects

Description Area Address
1

Продаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 0,1500 га, кадастровий номер: 4622789200:01:016:0064, що розташована за адресою: Львівська область, Львівський район, с. Туринка, вул. І. Франка, 81 ґ, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (КВЦПЗ – 02.01)

CAV code: 06111000-3 Residential land (land used for housing (residential buildings, dormitories, outbuildings, etc.); land used to house garage construction)
Purpose of land (KVTSPZ): 02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
Type of land (CVZU): 007.01 Малоповерхова забудова

Area:

0.15 hectare

Address:

Україна, 80342, Львівська область, Львівський район, с. Туринка, вул. І. Франка, 81 ґ

Land area, ha:
0.15
Cadastral number:
4622789200:01:016:0064
Type of ownership:
Municipal
Coordinates:
Latitude: 50.129368848694384 Longitude: 24.04702958559777

Location on the map

Auction documents 15 documents

Document name Document type Announced date
Technical specifications Mar 3, 17:01
Technical specifications Mar 3, 17:01
Technical specifications Mar 3, 17:01
Technical specifications Mar 3, 17:01
Technical specifications Mar 3, 17:01
Draft contract Mar 3, 17:01
Auction notice Mar 3, 17:01
Technical specifications Mar 3, 17:01
Illustration Mar 3, 17:01
Illustration Mar 3, 17:01
Illustration Mar 3, 17:01
Illustration Mar 3, 17:01
Illustration Mar 3, 17:01
Illustration Mar 3, 17:01
Technical specifications Mar 3, 17:01

Show documents

Hide documents

Participants of auction 1 participant

Participant Offer Status

Participant:

Name:
Кубик Юрій Анатолійович
INN/RNUKPN:
3043509493

Offer:

UAH7,000.00

Status:

Not considered

Documents:

Documents submitted with the offer 3 documents

Document name Document type Announced date
Bid Apr 2, 14:54
Registration fee approval Apr 2, 14:54
Guarantee approval Apr 2, 14:54

Documents submitted with the offer 3 documents

Document name Document type Announced date
Bid Apr 2, 14:54
Registration fee approval Apr 2, 14:54
Guarantee approval Apr 2, 14:54

Organizer

Name:
EDRPOU:
04056248
Address:
Україна, 80300, Львівська область, м. Жовква, вул. Львівська, 40

Main contact

Name:
Василенко Володимир Олегович
E-mail:
Phone:
+380970550500

Show contacts

Hide contacts

Useful links

List of auctions of organizer Жовківська міська рада

You may be interested

Продаж права оренди земельної ділянки загальною площею 0,2405 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код цільового призначення 02.01), яка розташована по вул. Шкільна в с. Стобихівка, Сошичненської сільської ради,Камінь-Каширського району, Волинської області з кадастровим номером: 0721487100:06:000:0345.

Продаж права оренди земельної ділянки загальною площею 0,2405 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код цільового призначення 02.01), яка розташована по вул. Шкільна в с. Стобихівка, Сошичн...
Name:
Трушик Олекандр Миколайович
E-mail: [email protected] Phone: +380676803735 EDRPOU:
04333135
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH5,680.61 without VAT

View
Name:
Мурована Юлія Павлівна
E-mail: [email protected] Phone: +380676868477 EDRPOU:
04366488
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH5,243.42 without VAT

View

Право оренди земельної ділянки комунальної власності строком на 10 років, за цільовим призначенням: Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку (02.03); площею 0,1044 га, що розташована за адресою: м. Жмеринка, вул. Медична, кадастровий номер 0510300000:00:003:6478

Право оренди земельної ділянки комунальної власності строком на 10 років, за цільовим призначенням: Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку (02.03); площею 0,1044 га, що розташована за адресою: м. Жмеринка, вул. Медична, кадастр...
Name:
Пилявець Руслан Євгенович
E-mail: [email protected] Phone: +380675804591 EDRPOU:
03084233
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH10,305.46 without VAT

View