Продаж права оренди на земельних торгах у формі аукціону, земельної ділянки кадастровий номер 5622682800:00:001:0331, загальною площею 28438 квадратних метрів (2.8438 гектара), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код згідно КВЦПЗ –
01.01), за межами населених пунктів, на території Здолбунівської міської територіальної громади, яка перебуває у комунальній власності Здолбунівської міської ради.
Продаж права оренди на земельних торгах у формі аукціону, земельної ділянки кадастровий номер 5622682800:00:001:0331, загальною площею 28438 квадратних метрів (2.8438 гектара), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код згідно КВЦПЗ – 01.01), за межами населених пунктів, на території Здолбунівської міської територіальної громади, яка перебуває у комунальній власності Здолбунівської міської ради.
UAH18,797.60
without VATOrganizer:
Здолбунівська міська радаfrom Jan 29, 18:00
until Feb 26, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 3 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
Reason for canceling the auction
| Document name | Document type | Announced date |
| Reasons for cancellation | Feb 24, 15:40 |
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Продаж права оренди на земельних торгах у формі аукціону, земельної ділянки кадастровий номер 5622682800:00:001:0331, загальною площею 28438 квадратних метрів (2.8438 гектара), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код згідно КВЦПЗ – 01.01), за межами населених пунктів, на території Здолбунівської міської територіальної громади, яка перебуває у комунальній власності Здолбунівської міської ради.
CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Purpose of land (KVTSPZ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Type of land (CVZU): 001.01 Рілля
|
Area: 2.8438 hectare |
Address: Україна, 35720, Рівненська область, Копиткове |
|
Land area, ha:
2.8438
Cadastral number:
5622682800:00:001:0331
Type of ownership:
Municipal
Coordinates:
Latitude: 50.48644033579173 Longitude: 26.382107026081968
|
|||
Location on the map
Auction documents 9 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Technical specifications | Jan 27, 14:22 | |
| Illustration | Jan 27, 14:22 | |
| Illustration | Jan 27, 14:22 | |
| Evaluation criteria | Jan 27, 14:22 | |
| Illustration | Jan 27, 14:22 | |
| Evaluation criteria | Jan 27, 14:22 | |
| Draft contract | Jan 27, 14:22 | |
| Auction notice | Jan 27, 14:22 | |
| Technical specifications | Jan 27, 14:22 |
Show documents
Hide documents
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Здолбунівська міська радаYou may be interested
Треті торги. Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, загальною площею 0.8359 га, кадастровий номер 5620880600:04:006:0003, Місце розташування: Рівненська область, Володимирецький район, Балаховицька сільська рада, що зареєстровано на підставі договору оренди землі № бн від 01.12.2020 року, номер запису про інше речове право 39693381, строк дії іншого речового права 10 років до 01.12.2030
UAH37,340.50 without VAT
ViewТреті торги. Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, загальною площею 0.7121 га, кадастровий номер 5620880600:04:006:0272, Місце розташування: Рівненська область, Володимирецький район, Балаховицька сільська рада, що зареєстровано на підставі договору оренди землі № бн від 01.12.2020 року, номер запису про інше речове право 39698479, строк дії іншого речового права 10 років до 01.12.2030
UAH31,807.00 without VAT
ViewТреті торги. Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, загальною площею 0.5069 га, кадастровий номер 5620880600:04:024:0190, Місце розташування: Рівненська область, Володимирецький район, Балаховицька сільська рада, що зареєстровано на підставі договору оренди землі № бн від 01.12.2020 року, номер запису про інше речове право 39698545, строк дії іншого речового права 10 років до 01.12.2030
UAH22,644.00 without VAT
View