Продаж права оренди земельної ділянки комунальної власності площею 0,0007 га, кадастровий номер 6323310100:04:001:0105, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код згідно КВЦПЗД – 03.07), яка розташована за адресою: вул. Полтавська, 91/4, м. Берестин, Харківська область.

Продаж права оренди земельної ділянки комунальної власності площею 0,0007 га, кадастровий номер 6323310100:04:001:0105, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код згідно КВЦПЗД – 03.07), яка розташована за адресою: вул. Полтавська, 91/4, м. Берестин, Харківська область.

Starting price

UAH633.41

without VAT
Auction canceled
View in the cabinet
Bid acceptance
not conducted
Auction
not conducted
Qualification
not conducted
Auction complete
not conducted
Offers to be submitted:
Dec 8, 2025, 18:00 – Jan 6, 20:00
Auction start:
Jan 7, 12:15
Announced date:
Dec 4, 2025, 14:52
Rectification period:
Dec 4, 2025, 14:52 – Dec 8, 2025, 18:00
Period of questions:
Dec 4, 2025, 14:52 – Jan 6, 18:00
Period of answers:
Dec 4, 2025, 14:52 – Jan 6, 18:00

Show all important dates

Hide dates

Auction protocol

About auction

Auction ID:
LRE001-UA-20251204-84821
Registration fee:
UAH800.00
Warranty fee:
UAH190.02
Previous auction identifier:
Lot number:
04058686_29
Lease duration:
7 years
The item is being tendered:
6 time
A minimum number of participants:
2
Starting price:
UAH633.41 without VAT
VAT is charged on the final amount:
No
Minimum step:
UAH6.33
Normative monetary valuation:
UAH5,278.43
Lease type:
Land lease
Urban planning conditions:
Відсутні
Procedure and place of acquaintance with the property:
Відділ земельних відносин Красноградської міської ради, Мужевський Дмитро Володимирович, тел. 0574470203. Адреса: вул. Історична, 94, м. Берестин, Харківська область.
List and requirements of registration documents:
Перелік документів, які подаються фізичними та юридичними особами для участі в земельних торгах у формі електронного аукціону визначається відповідно до п. 29 Вимог щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суборенди, суперфіцію, емфітевзису), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2021 року № 1013 та п. 7 ст. 137 Земельного кодексу України.
Additional info:
Відсутні
Platforms requisites:

Show more information

Hide detailed information

Reason for canceling the auction

Cause:
Невірно зазначено посаду. В аукціоні визначено посаду особи в порядок та можливий час ознайомлення з лотом Відділ земельних відносин Красноградської міської ради, Мужевський Дмитро Володимирович, тел. 0574470203. Адреса: вул. Історична, 94, м. Берестин, Харківська область. Красноградську міську раду перейменовано в Берестинську міську раду, посада Начальник відділу земельних відносин Берестинської міської ради.
Document name Document type Announced date
Reasons for cancellation Dec 4, 2025, 15:02

List of objects

Description Area Address
1

Земельна ділянка комунальної власності площею 0,0007 га, кадастровий номер 6323310100:04:001:0105, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код згідно КВЦПЗД – 03.07), яка розташована за адресою: вул. Полтавська, 91/4, м. Берестин, Харківська область.

CAV code: 06112000-0 Public land (land used to house public buildings and structures (hotels, office buildings, retail buildings, for public speaking, for museums and libraries, for educational and research institutions, for hospitals and health facilities), other public facilities)
Type of land (CVZU): 008.03 Землі під соціально-культурними об'єктами
Purpose of land (KVTSPZ): 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

Area:

0.0007 hectare

Address:

Україна, 63304, Харківська область, КРАСНОГРАД, м. Берестин, вул. Полтавская 91/4

Land area, ha:
0.0007
Cadastral number:
6323310100:04:001:0105
Type of ownership:
Municipal
Has emphyteusis lease:
No
Coordinates:
Latitude: 49.37070355892813 Longitude: 35.45124054316138 Elevation: 19

Location on the map

Auction documents 6 documents

Document name Document type Announced date
Illustration Dec 4, 2025, 14:52
Technical specifications Dec 4, 2025, 14:52
Technical specifications Dec 4, 2025, 14:52
Technical specifications Dec 4, 2025, 14:52
Technical specifications Dec 4, 2025, 14:52
Draft contract Dec 4, 2025, 14:52

Show documents

Hide documents

Organizer

Name:
EDRPOU:
04058686
Address:
Україна, 63304, Харківська область, Берестинський р-н, місто Берестин, вулиця Історична, будинок 94

Main contact

Name:
Мужевський Дмитро Володимирович
E-mail:
Phone:
+380502530868

Show contacts

Hide contacts

Useful links

List of auctions of organizer БЕРЕСТИНСЬКА МІСЬКА РАДА

You may be interested

Продаж права оренди земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель торгівлі, площею 0,0020 га, що знаходяться за адресою :Чернігівська область,Ніжинський район, с-ще Лосинівка,вул.Богословська,кадастровий номер 7423355400:16:001:0654

Продаж права оренди земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель торгівлі, площею 0,0020 га, що знаходяться за адресою :Чернігівська область,Ніжинський район, с-ще Лосинівка,вул.Богословська,кадастровий номер 7423355400:16:001:0654
Name:
Литовченко Анатолій Петрович
E-mail: [email protected] Phone: +380967519472 EDRPOU:
04412461
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH482.97 without VAT

View
Name:
Джогола Роман Васильович
E-mail: [email protected] Phone: +380687752658 EDRPOU:
04355125
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH653.45 without VAT

View

Право оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, форма власності - комунальна, кадастровий номер 7322055100:01:004:0284, площа 0,0030 га, місце розташування Чернівецька область Дністровський район в межах селища Кельменці вулиця Довженка, 12б

Право оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, форма власності - комунальна, кадастровий номер 7322055100:01:004:0284, площа 0,0030 га, місце розташування Чернівецька область Дністровський район в межах селища Кельменці вул...
Name:
Бесарабчук Вадим Миколайович
E-mail: [email protected] Phone: +380669009095 EDRPOU:
04417010
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH1,240.38 without VAT

View