Продаж права оренди земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, включаючи об’єкти оброблення відходів, зокрема із енергогенеруючим блоком, площею 1.1012 Га, що знаходиться за адресою : Львівська область, Шептицький район, за межами населеного пункту с. Жужеляни ; кадастровий номер 4624882100:21:004:0053

Продаж права оренди земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, включаючи об’єкти оброблення відходів, зокрема із енергогенеруючим блоком, площею 1.1012 Га, що знаходиться за адресою : Львівська область, Шептицький район, за межами населеного пункту с. Жужеляни ; кадастровий номер 4624882100:21:004:0053

Starting price

UAH122,642.43

without VAT
Bidding called off
View in the cabinet
Bid acceptance

from Nov 21, 2025, 18:00

until Dec 21, 2025, 20:00

Auction
not conducted
Qualification
not conducted
Auction complete
not conducted
Offers to be submitted:
Nov 21, 2025, 18:00 – Dec 21, 2025, 20:00
Auction start:
Dec 22, 2025, 12:05
Announced date:
Nov 19, 2025, 14:31
Rectification period:
Nov 19, 2025, 14:31 – Nov 21, 2025, 18:00
Period of questions:
Nov 19, 2025, 14:31 – Dec 21, 2025, 18:00
Period of answers:
Nov 19, 2025, 14:31 – Dec 21, 2025, 18:00

Show all important dates

Hide dates

Auction protocol

About auction

Auction ID:
LRE001-UA-20251119-50358
Registration fee:
UAH800.00
Warranty fee:
UAH36,792.73
Previous auction identifier:
Lot number:
304
Lease duration:
49 years
The item is being tendered:
Second time
A minimum number of participants:
2
Starting price:
UAH122,642.43 without VAT
VAT is charged on the final amount:
No
Minimum step:
UAH1,226.42
The amount of costs (expenses) incurred for the preparation of the lot:
UAH18,900.00 without VAT
Normative monetary valuation:
UAH2,452,848.69
Lease type:
Land lease
Procedure and place of acquaintance with the property:
У робочі дні з 10:00 до 16:00 , Кісілевич Роман Юрійович – начальник відділу охорони навколишнього природного середовища та земельних відносин виконавчого комітету Белзької міської ради Львівської області, +38(03257) 5-25-64
List and requirements of registration documents:
Відповідно до ч.7 ст. 137 ЗКУ
Additional info:
Platforms requisites:

Show more information

Hide detailed information

List of objects

Description Area Address
1

Земельна ділянка для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, включаючи об’єкти оброблення відходів, зокрема із енергогенеруючим блоком, площею 1.1012 Га, що знаходиться за адресою : Львівська область, Шептицький район, за межами населеного пункту с. Жужеляни ; кадастровий номер 4624882100:21:004:0053

CAV code: 06128000-5 Lands of industry, transport, communications, energy, defense and other purposes
Type of land (CVZU): 011.01 Землі під будівлями та спорудами промислових підприємств
Purpose of land (KVTSPZ): 11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості

Area:

1.1012 hectare

Address:

Україна, 80070, Львівська область, ЖУЖЕЛЯНИ, Львівська область, Шептицький район, с. Жужеляни

Land area, ha:
1.1012
Cadastral number:
4624882100:21:004:0053
Type of ownership:
Municipal
Coordinates:
Latitude: 50.30796673471803 Longitude: 23.928287010452884 Elevation: 13

Location on the map

Auction documents 10 documents

Document name Document type Announced date
Illustration Nov 19, 2025, 14:31
Technical specifications Nov 19, 2025, 14:31
Technical specifications Nov 19, 2025, 14:31
Technical specifications Nov 19, 2025, 14:31
Draft contract Nov 19, 2025, 14:31
Illustration Nov 19, 2025, 14:31
Technical specifications Nov 19, 2025, 14:31
Technical specifications Nov 19, 2025, 14:31
Auction notice Nov 19, 2025, 14:31
Technical specifications Nov 19, 2025, 14:31

Show documents

Hide documents

Organizer

Name:
EDRPOU:
04056144
Address:
Україна, 80062, Львівська область, м. Белз, вул. Савенка , 1

Main contact

Name:
Кісілевич Роман Юрійович
E-mail:
Phone:
+380937749223

Show contacts

Hide contacts

Useful links

List of auctions of organizer Белзька міська рада Львівської області

You may be interested

Передача в оренду на земельних торгах земельної ділянки

Передача в оренду на земельних торгах земельної ділянки
Name:
Крисанова Юлія Григорівна
E-mail: [email protected] Phone: +380509137615 EDRPOU:
30225269
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH100,214.80 without VAT

View

Передача в оренду на земельних торгах земельної ділянки

Передача в оренду на земельних торгах земельної ділянки
Name:
Крисанова Юлія Григорівна
E-mail: [email protected] Phone: +380509137615 EDRPOU:
30225269
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH72,360.05 without VAT

View

Продаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 1,4281 га, кадастровий номер: 4622788800:04:000:0069, що розташована: Львівська область, Львівський район, с. Сопошин, категорія земель – землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення, цільове призначення – (КВЦПЗ- 14.01)

Продаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 1,4281 га, кадастровий номер: 4622788800:04:000:0069, що розташована: Львівська область, Львівський район, с. Сопошин, категорія земель – землі промислов...
Name:
Василенко Володимир Олегович
E-mail: [email protected] Phone: +380970550500 EDRPOU:
04056248
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH82,613.27 without VAT

View