Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення, площею 4,5000 га, кадастровий номер: 4622482000:20:000:0045, що розташована за адресою: Львівська область, Яворівський район, на території Судововишнянської міської ради (за межами
населених пунктів), категорія земель – землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення – для ведення фермерського господарства (01.02)
Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення, площею 4,5000 га, кадастровий номер: 4622482000:20:000:0045, що розташована за адресою: Львівська область, Яворівський район, на території Судововишнянської міської ради (за межами населених пунктів), категорія земель – землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення – для ведення фермерського господарства (01.02)
UAH3,790.30
without VATOrganizer:
СУДОВОВИШНЯНСЬКА МІСЬКА РАДАfrom Oct 3, 2025, 18:00
until Nov 2, 2025, 20:00
from Nov 3, 2025, 12:20
until Nov 3, 2025, 12:49
from Nov 3, 2025, 12:49
until Jun 11, 10:39
Jun 11, 10:39
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 1 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення, площею 4,5000 га, кадастровий номер: 4622482000:20:000:0045, що розташована за адресою: Львівська область, Яворівський район, на території Судововишнянської міської ради (за межами населених пунктів), категорія земель – землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення – для ведення фермерського господарства (01.02)
CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Purpose of land (KVTSPZ): 01.02 Для ведення фермерського господарства
Type of land (CVZU): 001.01 Рілля
|
Area: 4.5 hectare |
Address: Україна, 81380, Львівська область, Яворівський район, на території Судововишнянської міської ради (за межами населених пунктів) |
|
Land area, ha:
4.5
Cadastral number:
4622482000:20:000:0045
Type of ownership:
Municipal
Coordinates:
Latitude: 49.72154538601363 Longitude: 23.35195121264274
|
|||
Location on the map
Auction documents 9 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Illustration | Oct 1, 2025, 12:17 | |
| Auction notice | Oct 1, 2025, 12:17 | |
| Draft contract | Oct 1, 2025, 12:17 | |
| Technical specifications | Oct 1, 2025, 12:17 | |
| Technical specifications | Oct 1, 2025, 12:17 | |
| Technical specifications | Oct 1, 2025, 12:17 | |
| Technical specifications | Oct 1, 2025, 12:17 | |
| Technical specifications | Oct 1, 2025, 12:17 | |
| Technical specifications | Oct 1, 2025, 12:17 |
Show documents
Hide documents
Auction history
View
Participants of auction 2 participants
| Participant | Offer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Participant:
Name:
Квик Сергій Володимирович
EDRPOU:
33171248
|
Offer: UAH4,275.00 |
Status: Auction winner |
Documents: Documents submitted with the offer 5 documents
Decision of the responsible person 1 document
Contract documents 2 documents
Documents submitted with the offer 5 documents
Decision of the responsible person 1 document
Contract documents 2 documents
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Contract status:
Payment under the contract executed
Contract number:
Б/Н
The title of the contract:
ДОГОВІР ОРЕНДИ ЗЕМЛІ
Description of the contract:
ДОГОВІР ОРЕНДИ ЗЕМЛІ
Contract price
UAH4,275.00
The term of the contract:
Nov 12, 2025, 18:36 – Nov 11, 2032, 18:36
Date of signing the contract:
Nov 12, 2025, 18:36
Lot payment confirmation:
Yes
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Verification period:
Nov 3, 2025, 12:49 – Nov 11, 2025, 18:00
Payment period:
Dec 1, 2025, 18:00 – Dec 8, 2025, 20:00
Signature period:
Nov 3, 2025, 12:49 – Dec 1, 2025, 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Participant:
Name:
Воськало Руслана Іванівна
INN/RNUKPN (FOP):
2800011760
|
Offer: UAH4,050.00 |
Status: Award cancelled |
Documents: Documents submitted with the offer 4 documents
Documents submitted with the offer 4 documents
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Bank details
Lot payments
Account in currency UAH (Ukrainian hryvnia)
Account in currency UAH (Ukrainian hryvnia)
Lot preparation payments
Account in currency UAH (Ukrainian hryvnia)
Show bank details
Hide bank details
Useful links
List of auctions of organizer СУДОВОВИШНЯНСЬКА МІСЬКА РАДАYou may be interested
Оренда земельної ділянки площею 2,7765 га, кадастровий номер: 7324585000:02:002:0078 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Чернівецька область, Чернівецький район, с. Комарівці Сторожинецької міської ради
UAH4,564.28 without VAT
ViewПередача в суборенду земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності строком на 14 років, площею 1.9760 га, що розташована на території Середнянської селищної територіальної громади, Ужгородського району, Закарпатської області, кадастровий номер 2124855500:10:028:0047, цільове призначення - 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
UAH4,652.78 without VAT
ViewПередача в суборенду земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності строком на 14 років, площею 1.2158 га, що розташована за адресою Закарпатська область, Ужгородський район, Середнянська селищна рада, кадастровий номер 2124855500:10:024:0064, цільове призначення - 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
UAH4,271.17 without VAT
View