Продаж права оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – 01.01.),площею 4,8969 га, кадастровий номер 3520384600:02:000:9564, вид угідь – пасовища, що знаходиться на території Лікарівського старостинського округу Приютівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області.

До продажу пропонується право оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – 01.01.), площею 4,8969 га, кадастровий номер 3520384600:02:000:9564, вид угідь – пасовища, що знаходиться на території Лікарівського старостинського округу Приютівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області. Термін оренди 10 (десять) років.

Bid acceptance

from Sep 5, 2025, 18:00

until Oct 5, 2025, 20:00

Auction
not conducted
Qualification
not conducted
Auction complete
not conducted
Offers to be submitted:
Sep 5, 2025, 18:00 – Oct 5, 2025, 20:00
Auction start:
Oct 6, 2025, 12:15
Announced date:
Sep 3, 2025, 15:16
Rectification period:
Sep 3, 2025, 15:16 – Sep 5, 2025, 18:00
Period of questions:
Sep 3, 2025, 15:16 – Oct 5, 2025, 18:00
Period of answers:
Sep 3, 2025, 15:16 – Oct 5, 2025, 18:00

Show all important dates

Hide dates

Auction protocol

About auction

Auction ID:
LRE001-UA-20250903-05836
Registration fee:
UAH800.00
Warranty fee:
UAH403.07
Lot number:
83
Lease duration:
10 years
The item is being tendered:
First time
A minimum number of participants:
2
Starting price:
UAH1,343.57 without VAT
VAT is charged on the final amount:
No
Minimum step:
UAH13.44
Normative monetary valuation:
UAH33,589.20
Lease type:
Land lease
Procedure and place of acquaintance with the property:
В робочі дні з 9:00 до 14:00 за адресою: Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, селище Приютівка, вул. Шкільна,4
List and requirements of registration documents:
Перелік документів та вимоги до їх оформлення, які подаються фізичними та юридичними особами для участі в земельних торгах у формі електронного аукціону, визначено відповідно до п. 29 Вимог щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2021 року № 1013 та ч. 7 ст. 137 Земельного кодексу України
Platforms requisites:

Show more information

Hide detailed information

List of objects

Description Area Address
1

До продажу пропонується право оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – 01.01.),площею 4,8969 га, кадастровий номер 3520384600:02:000:9564, вид угідь – пасовища, що знаходиться на території Лікарівського старостинського округу Приютівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області. Термін оренди 10 (десять) років.

CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Purpose of land (KVTSPZ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Type of land (CVZU): 002.02 Пасовища

Area:

4.8969 hectare

Address:

Україна, 28032, Кіровоградська область, Лікарівка, Садова вулиця

Land area, ha:
4.8969
Cadastral number:
3520384600:02:000:9564
Type of ownership:
Municipal
Coordinates:
Latitude: 48.801526135798916 Longitude: 33.15860604130946

Location on the map

Auction documents 6 documents

Document name Document type Announced date
Illustration Sep 3, 2025, 15:16
Technical specifications Sep 3, 2025, 15:16
Draft contract Sep 3, 2025, 15:16
Technical specifications Sep 3, 2025, 15:16
Technical specifications Sep 3, 2025, 15:16
Technical specifications Sep 3, 2025, 15:16

Show documents

Hide documents

Organizer

Name:
EDRPOU:
05378803
Address:
Україна, 28034, Кіровоградська область, Приютівка, вулиця Шкільна, 4, KOATUU: 3520355800, ПРИЮТІВКА
Representative information:
Керівник (Голова) діє на підставі Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

Main contact

Name:
Касяненко Марина Анатоліївна
E-mail:
Phone:
+380664814193

Show contacts

Hide contacts

Useful links

List of auctions of organizer ПРИЮТІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

You may be interested

Право оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 0,8580 га, кадастровий номер 6125882400:01:002:0055, яка розташована за межами населеного пункту села Вілія Кременецького району Тернопільської області.

Право оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 0,8580 га, кадастровий номер 6125882400:01:002:0055, яка розташована за межами населеного пункту села Вілія Кременецького район...
Name:
Харчук Лілія Миколаївна
E-mail: [email protected] Phone: +380969419301 EDRPOU:
04396259
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH1,891.08 without VAT

View
Name:
Благовісна Олена
E-mail: [email protected] Phone: +380473393000 EDRPOU:
26489731
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH950.85 without VAT

View
Name:
Благовісна Олена
E-mail: [email protected] Phone: +380473393000 EDRPOU:
26489731
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH1,315.00 without VAT

View