Продаж права оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 3,0000 Га, що знаходиться за
адресою : Львівська область, Шептицький район, на території Белзької міської громади; кадастровий номер
4624888200:05:000:0470
Продаж права оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 3,0000 Га, що знаходиться за адресою : Львівська область, Шептицький район, на території Белзької міської громади; кадастровий номер 4624888200:05:000:0470
UAH8,942.85
without VATOrganizer:
Белзька міська рада Львівської областіfrom Aug 5, 2025, 18:00
until Sep 2, 2025, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 2 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 3,0000 Га, що знаходиться за адресою : Львівська область, Шептицький район, на території Белзької міської громади; кадастровий номер 4624888200:05:000:0470
CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Type of land (CVZU): 001.00 Рілля
Purpose of land (KVTSPZ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
|
Area: 3 hectare |
Address: Україна, 80062, Львівська область, БЕЛЗ, Львівська область, Шептицький район, на території Белзької міської громади |
|
Land area, ha:
3.0
Cadastral number:
4624888200:05:000:0470
Type of ownership:
Municipal
Coordinates:
Latitude: 50.37893393956644 Longitude: 24.01443323671123 Elevation: 13
|
|||
Location on the map
Auction documents 8 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Illustration | Aug 1, 2025, 15:45 | |
| Technical specifications | Aug 1, 2025, 15:45 | |
| Technical specifications | Aug 1, 2025, 15:45 | |
| Technical specifications | Aug 1, 2025, 15:45 | |
| Technical specifications | Aug 1, 2025, 15:45 | |
| Draft contract | Aug 1, 2025, 15:45 | |
| Technical specifications | Aug 1, 2025, 15:45 | |
| Auction notice | Aug 1, 2025, 15:45 |
Show documents
Hide documents
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Белзька міська рада Львівської областіYou may be interested
Оренда земельної ділянки площею 2,0890 га, кадастровий номер: 7324585500:01:002:0561 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Чернівецька область, Чернівецький район, с. Комарівці Сторожинецької міської ради
UAH10,113.14 without VAT
ViewОренда земельної ділянки площею 2,7765 га, кадастровий номер: 7324585000:02:002:0078 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Чернівецька область, Чернівецький район, с. Комарівці Сторожинецької міської ради
UAH4,564.28 without VAT
View4 торги. Уцінка 30 %. Земельна ділянка, кадастровий номер 5924410100:16:000:0649, місцезнаходження: Сумська обл., Середино-Будський р-н., Середино-Будська міська рада загальною площею 0.4893 га, цільове призначення: ведення товарного сільськогосподарського виробництва
UAH15,820.00 without VAT
View