Продаж права оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 2.7982 Га, що знаходиться за
адресою : Львівська область, Шептицький район, на території Белзької міської громади; кадастровий номер
4624882000:07:000:0135
Продаж права оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 2.7982 Га, що знаходиться за адресою : Львівська область, Шептицький район, на території Белзької міської громади; кадастровий номер 4624882000:07:000:0135
UAH12,603.92
without VATOrganizer:
Белзька міська рада Львівської областіShow all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 2 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
Reason for canceling the auction
| Document name | Document type | Announced date |
| Reasons for cancellation | Aug 5, 2025, 12:39 |
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 2.7982 Га, що знаходиться за адресою : Львівська область, Шептицький район, на території Белзької міської громади; кадастровий номер 4624882000:07:000:0135
CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Type of land (CVZU): 001.00 Рілля
Purpose of land (KVTSPZ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
|
Area: 2.7982 hectare |
Address: Україна, 80062, Львівська область, БЕЛЗ, Львівська область, Шептицький район, на території Белзької міської громади |
|
Land area, ha:
2.7982
Cadastral number:
4624882000:07:000:0135
Type of ownership:
Municipal
Coordinates:
Latitude: 50.37893393956644 Longitude: 24.01443323671123 Elevation: 13
|
|||
Location on the map
Auction documents 8 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Auction notice | Aug 1, 2025, 16:35 | |
| Technical specifications | Aug 1, 2025, 16:35 | |
| Technical specifications | Aug 1, 2025, 16:35 | |
| Technical specifications | Aug 1, 2025, 16:35 | |
| Technical specifications | Aug 1, 2025, 16:35 | |
| Technical specifications | Aug 1, 2025, 16:35 | |
| Draft contract | Aug 1, 2025, 16:35 | |
| Illustration | Aug 1, 2025, 16:35 |
Show documents
Hide documents
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Белзька міська рада Львівської областіYou may be interested
2 торги (повторні). Земельна ділянка кадастровий номер 4820681800:03:000:0396; площа (га): 0.3427; категорія земель: землі сільськогосподарського призначення; цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва; адреса: Миколаївська область, Баштанський район, Кашперо-Миколаївська сільська рада
UAH12,734.00 without VAT
ViewПродаж права користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис) площею 1,9928 га, яка розташована на території Могилів-Подільської міської територіальної громади, за межами населеного пункту с. Сказинці, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства (код – 01.03)
UAH10,082.02 without VAT
ViewЗемельна ділянка площею 0,0875 га, кадастровий номер 4620681700:06:000:0102, цільове призначення: 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, місце розташування: Львівська область, Буський район, Заводська сільська рада.
UAH7,784.70 including VAT
View