Продаж права оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 4.6370 Га, що знаходиться за
адресою : Львівська область, Шептицький район, на території Белзької міської громади; кадастровий номер
4624882400:12:000:0091
Продаж права оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 4.6370 Га, що знаходиться за адресою : Львівська область, Шептицький район, на території Белзької міської громади; кадастровий номер 4624882400:12:000:0091
UAH8,443.75
without VATOrganizer:
Белзька міська рада Львівської областіfrom Aug 5, 2025, 18:00
until Sep 3, 2025, 20:00
from Sep 4, 2025, 12:50
until Sep 4, 2025, 13:37
from Sep 4, 2025, 13:37
until Sep 26, 2025, 10:50
Sep 26, 2025, 10:50
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 2 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 4.6370 Га, що знаходиться за адресою : Львівська область, Шептицький район, на території Белзької міської громади; кадастровий номер 4624882400:12:000:0091
CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Type of land (CVZU): 001.00 Рілля
Purpose of land (KVTSPZ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
|
Area: 4.637 hectare |
Address: Україна, 80062, Львівська область, БЕЛЗ, Львівська область, Шептицький район, на території Белзької міської громади |
|
Land area, ha:
4.637
Cadastral number:
4624882400:12:000:0091
Type of ownership:
Municipal
Coordinates:
Latitude: 50.37893393956644 Longitude: 24.01443323671123 Elevation: 13
|
|||
Location on the map
Auction documents 9 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Technical specifications | Aug 1, 2025, 16:11 | |
| Technical specifications | Aug 1, 2025, 16:11 | |
| Technical specifications | Aug 1, 2025, 16:11 | |
| Technical specifications | Aug 1, 2025, 16:11 | |
| Technical specifications | Aug 1, 2025, 16:11 | |
| Draft contract | Aug 1, 2025, 16:11 | |
| Illustration | Aug 1, 2025, 16:11 | |
| Technical specifications | Aug 1, 2025, 16:11 | |
| Auction notice | Aug 1, 2025, 16:11 |
Show documents
Hide documents
Auction history
View
Participants of auction 4 participants
| Participant | Offer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Participant:
Name:
Туркас Олег Васильович
EDRPOU:
43706726
|
Offer: UAH59,001.00 |
Status: Auction winner |
Documents: Documents submitted with the offer 11 documents
Decision of the responsible person 1 document
Contract documents 3 documents
Documents submitted with the offer 11 documents
Decision of the responsible person 1 document
Contract documents 3 documents
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Contract status:
Payment under the contract executed
Contract number:
LRE001-UA-20250801-02741
The title of the contract:
Договір оренди землі
Description of the contract:
Договір оренди землі
Contract price
UAH59,001.00
Final price of the contract:
UAH59,001.00
The term of the contract:
Sep 22, 2025, 17:00 – Sep 22, 2035, 17:00
Date of signing the contract:
Sep 22, 2025, 17:00
Lot payment confirmation:
Yes
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Verification period:
Sep 4, 2025, 13:37 – Sep 12, 2025, 18:00
Payment period:
Oct 2, 2025, 18:00 – Oct 9, 2025, 21:00
Signature period:
Sep 4, 2025, 13:37 – Oct 2, 2025, 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Participant:
Name:
Кашівський Роман Вікторович
EDRPOU:
41829832
|
Offer: UAH59,000.00 |
Status: Award cancelled |
Documents: Documents submitted with the offer 5 documents
Documents submitted with the offer 5 documents
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Participant:
Name:
Журавльов Максим Вікторович
EDRPOU:
43610395
|
Offer: UAH58,890.00 |
Status: Not considered |
Documents: Documents submitted with the offer 7 documents
Documents submitted with the offer 7 documents
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Participant:
Name:
Боденьчук Володимир Мар'янович
EDRPOU:
32478033
|
Offer: UAH56,000.00 |
Status: Not considered |
Documents: Documents submitted with the offer 8 documents
Documents submitted with the offer 8 documents
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Bank details
Lot payments
Account in currency UAH (Ukrainian hryvnia)
Account in currency UAH (Ukrainian hryvnia)
Lot preparation payments
Account in currency UAH (Ukrainian hryvnia)
Show bank details
Hide bank details
Useful links
List of auctions of organizer Белзька міська рада Львівської областіYou may be interested
Право оренди на земельну ділянку площею 2,8700 га (рілля) кадастровий номер 5320487200:00:007:0082, яка розташована за межами населених пунктів на території Краснолуцької сільської ради Миргородського району Полтавської області
UAH14,384.23 without VAT
ViewПродаж права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 17,2021 га, кадастровий номер 5624280800:06:001:0458, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів Бухарівського старостинського округу Острозької міської територіальної громади Рівненського району Рівненської області
UAH13,281.17 without VAT
ViewТреті торги. Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, загальною площею 0.1963 га, кадастровий номер 5620880600:04:016:0106, Місце розташування: Рівненська область, Володимирецький район, Балаховицька сільська рада, що зареєстровано на підставі договору оренди землі № бн від 01.12.2020 року, номер запису про інше речове право 39693575, строк дії іншого речового права 10 років до 01.12.2030
UAH8,772.00 without VAT
View