Продаж права оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 5.1135 Га, що знаходиться за
адресою : Львівська область, Шептицький район, на території Белзької міської громади; кадастровий номер
4624882000:08:000:0228
Продаж права оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 5.1135 Га, що знаходиться за адресою : Львівська область, Шептицький район, на території Белзької міської громади; кадастровий номер 4624882000:08:000:0228
UAH11,819.87
without VATOrganizer:
Белзька міська рада Львівської областіfrom Jul 17, 2025, 18:00
until Aug 19, 2025, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 1 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
Reason for canceling the auction
| Document name | Document type | Announced date |
| Reasons for cancellation | Aug 5, 2025, 11:30 |
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 5.1135 Га, що знаходиться за адресою : Львівська область, Шептицький район, на території Белзької міської громади; кадастровий номер 4624882000:08:000:0228
CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Type of land (CVZU): 001.00 Рілля
Purpose of land (KVTSPZ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
|
Area: 5.1135 hectare |
Address: Україна, 80062, Львівська область, БЕЛЗ, Львівська область, Шептицький район, на території Белзької міської громади |
|
Land area, ha:
5.1135
Cadastral number:
4624882000:08:000:0228
Type of ownership:
Municipal
Coordinates:
Latitude: 50.37893393956644 Longitude: 24.01443323671123 Elevation: 13
|
|||
Location on the map
Auction documents 8 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Illustration | Jul 15, 2025, 16:35 | |
| Technical specifications | Jul 15, 2025, 16:35 | |
| Technical specifications | Jul 15, 2025, 16:35 | |
| Technical specifications | Jul 15, 2025, 16:35 | |
| Technical specifications | Jul 15, 2025, 16:35 | |
| Technical specifications | Jul 15, 2025, 16:35 | |
| Draft contract | Jul 15, 2025, 16:35 | |
| Auction notice | Jul 15, 2025, 16:35 |
Show documents
Hide documents
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Белзька міська рада Львівської областіYou may be interested
Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 15,5708 га, кадастровий номер: 0725086000:03:000:0023, за адресою: Волинська область, Ковельський район, на території Сереховичівської сільської ради, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01)
UAH19,176.25 without VAT
ViewТреті торги. Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, загальною площею 0.4496 га, кадастровий номер 5620880600:04:003:0115, Місце розташування: Рівненська область, Володимирецький район, Балаховицька сільська рада, що зареєстровано на підставі договору оренди землі № бн від 05.08.2021 року, номер запису про інше речове право 43430956, строк дії іншого речового права 10 років до 05.08.2031
UAH20,876.00 without VAT
ViewТреті торги. Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, загальною площею 0.2616 га, кадастровий номер 5620880600:04:017:0112, Місце розташування: Рівненська область, Володимирецький район, Балаховицька сільська рада, що зареєстровано на підставі договору оренди землі № бн від 05.08.2021 року, номер запису про інше речове право 43428621, строк дії іншого речового права 7 років до 05.08.2028
UAH6,001.00 without VAT
View